• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2475
  • Dodano: 2022-12-28 / 08:59
  • Komentarzy: 0

  To już czwarty pożar w Jasienicy Górnej w przeciągu kilku dni

  To co najmniej czwarte wezwanie do pożaru w Jasienicy Górnej w przeciągu minionych kilku dni. Tym razem strażacy z powiatu nyskiego wezwani zostali do pożaru drewnianej altany.


  We wtorek 27 grudnia po godzinie 20.00 służby ratunkowe z powiatu nyskiego zostały zadysponowane do miejscowości Jasienica Górna, gdzie z treści zgłoszenia wynikało że pali się altana wraz z garażem.

  - Po przybyciu na miejsce okazało się, że objęta ogniem jest altana, a przyległy garaż dzięki szybkiej interwencji udało się uratować - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP Łąka.

  Warto podkreślić, że w ostatnich dniach odnotowano kilka interwencji pożarowych w tej miejscowości. W wigilię Bożego Narodzenia strażacy gasili pożar pomieszczenia gospodarczego w Jasienicy Górnej, 27 grudnia paliła się słoma składowana na poddaszu budynku, a dzień wcześniej gaszono pożar obory. Na tę chwilę nie wiadomo, czy to zbieg nieszczęśliwych zdarzeń, czy może w okolicy grasuje podpalacz.

  Dokładne okoliczności tych zdarzeń bada policja.

  Zdjęcie (1/7)

  (Fot. OSP Łąka)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".