• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4426
  • Dodano: 2022-12-27 / 10:51
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie 3 samochodów osobowych na obwodnicy miasta. Jedna osoba trafiła do szpitala

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek 26 grudnia na obwodnicy Opola. Na skutek zderzenia trzech samochodów osobowych, jedna osoba trafiła z obrażeniami do szpitala.


  W poniedziałek 26 grudnia około godziny 14.00 doszło do zderzenia trzech samochodów na ulicy Powstańców Warszawskich na wysokości skrzyżowania z ul. Luboszycką i Opolską. Do zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, w tym dwa zastępy z JRG 2 Opole oraz dwa z OSP Czarnowąsy.

  Do wypadku doprowadził 42-latek kierujący samochodem osobowym marki Audi. Kierowca tego pojazdu mimo czerwonego światła wjechał na skrzyżowanie i doprowadził do zderzenia z nissanem i peugeotem. W sumie autami podróżowało 5 osób.

  Jedna z poszkodowanych osób z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają opolscy policjanci.

  Zdjęcie (1/3)

  (Fot. OSP Czarnowąsy)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".