- Autor: kam_ila
- Wyświetleń: 4250
- Dodano: 2022-12-15 / 21:50
- Komentarzy: 0
Samochód uderzył w budynek w powiecie nyskim
	
	
	    Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartek późnym popołudniem w gminie Otmuchów. Kierowca samochodu osobowego wjechał w mur budynku. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 4 osoby, w tym malutkie dziecko.
W czwartek 15 grudnia około godziny 17.00 do nyskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kałków w gminie Otmuchów. Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.
Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że kierujący samochodem osobowym na ukraińskich tablicach rejestracyjnych stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny. W pojeździe oprócz kierowcy podróżowały 3 osoby, w tym małe dziecko.
Przyczyny i okoliczności tego wypadku ustala policja.
	
	 
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	    
		
		
		Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
	     
	 
	
	
	
    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
 
	
	
        
        Najczęściej czytane
	
        Powiązane materiały
	
        Polub nas!
	
        Chmura tagów
	
        Ogłoszenia
	 
	     
	 
                
    Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
    na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików 
    
cookie.
    
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie 
    
polityka prywatności.
    
    Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.