• Wyświetleń: 854
    • Dodano: 2022-12-11 / 14:38

Wyjazdowa porażka Dremanu

W Białymstoku po emocjonującym meczu Opolanie przegrali 4:6.

Na pewno była to długa, lecz też nieudana podróż podopiecznych Jarosława Patałucha. W Białymstoku dość zaskakująco przegrali z miejscowym Słonecznym Stokiem Jagiellonia i spadli na piątą lokatę w ligowej tabeli.

Dreman był zdecydowanym faworytem, który ani razu nie przegrał z tym zespołem w ekstraklasowych rozgrywkach - dwa razy Opolanie wygrali i dwa razy remisowali. Ten mecz również zaczął się bardzo dobrze dla gości tego spotkania, gdyż już w 5 minucie Szypczyński otworzył worek z bramkami. Niestety, jeszcze w pierwszej połowie między 14 a 16 minutą stracili goście 3 bramki, przez co przed drugą częścią gry to gospodarze czuli się bardziej komfortowo. Do głosu doszedł ponownie Szypczyński, lecz bardzo szybko odpowiedział mu Kolesnykow i dalej różnica wynosiła dwie bramki. W 33 minucie, Dreman było stać na całkowite odrobienie strat, gdy Szypczyński skompletował hattricka, a chwilę później Iwanow trafił na 4:4, skoro w końcówce to Białostoczanie dwukrotnie trafili i komplet punktów został na Podlasiu.

MOKS Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok - Dreman Opole Komprachcice 6:4 (3:1)
    Lisowski 14', 16', Gryko 15', Kolesnykow 25', Neme 38', Citko 40' - Szypczyński 5', 24', 33', Iwanow 33'