• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2006
  • Dodano: 2022-12-07 / 11:28
  • Komentarzy: 1

  28 punktów karnych podczas jednej kontroli

  Kierowca opla wyprzedzał nieoznakowany radiowóz drogówki na przejściu dla pieszych w Jemielnicy. Jakby tego było mało, mężczyzna podróżował z prędkością 105 km/h na obowiązującej "pięćdziesiątce". Policjanci z grupy SPEED zatrzymali samochód do kontroli. 37-letni kierujący za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem karnym w kwocie 3000 zł. Na jego konto trafiło również 28 punktów karnych.


  W poniedziałek, 5 grudnia, we wczesnych godzinach porannych kierowca opla wyprzedził nieoznakowany radiowóz grupy SPEED na jednym z przejść dla pieszych w m. Jemielnica. Jakby tego było, mało kierujący pojazdem podróżował z prędkością 105 km/h na obowiązującej "pięćdziesiątce". Mundurowi już po chwili zatrzymali samochód do kontroli drogowej.

  Za kierownicą opla siedział 37-letni mężczyzna. Kierowca został ukarany przez funkcjonariuszy drogówki mandatem karnym w kwocie 3000 zł. Na jego kontro trafiło również 28 punktów karnych, mundurowi zatrzymali również mężczyźnie prawo jazdy.

  Po raz kolejny apelujemy o rozwagę na drodze. Nadmierna prędkość i nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu w rejonie przejść dl pieszych to wciąż główne przyczyny zdarzeń drogowych. Nie ma taryfy ulgowej dla piratów drogowych. Pamiętajcie, że na drodze jesteście odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za zdrowie i życie innych osób.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-12-07 12:22:33 [91.236.172.*] id:1652894  
  Maksymilian077: Napisał postów [405], status [maniak] Reputacja
  zmierzona prędkość to prędkość radiowozu, a nie pojazdu, który "zmierzono" :) nie dajcie sobie wcisnąć pomiaru tego typu. Wyprzedzanie na przejściu to zupełny brak wyobraźni i za to powinien zostać konkretnie ukarany!

  Nick:
  Treść: