• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 731
  • Dodano: 2022-12-06 / 16:33
  • Komentarzy: 0

  Podczas kontroli drogowej wpadł z narkotykami

  (Fot. KPP Brzeg)

  Ponad 60 gramów narkotyków zabezpieczyli policjanci z Grodkowa. 22-latek z kilkoma porcjami amfetaminy został zatrzymany podczas kontroli drogowej. Pozostałe narkotyki miał ukryte w mieszkaniu. Za posiadanie znacznej ilość środków odurzających grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

  27 listopada policjanci z Grodkowa zatrzymali do kontroli rovera. Za jego kierownicą siedział 22-latek. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło nerwowe zachowanie mężczyzny. Szczegółowa kontrola pokazał, że posiadał on przy sobie kilka gramów amfetaminy.

  Policjanci zatrzymali podejrzewanego, a substancje zabezpieczyli. Następnego dnia przeszukali jego mieszkanie. Tam ujawnili kolejne porcje zakazanych substancji. W różnych miejscach mężczyzna miał schowane woreczki z zielonym suszem i białym proszkiem. Badanie na narkotesterze pokazało, że zabezpieczone środki to kilka gramów marihuany i ponad 60 gramów amfetaminy.

  Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał się do niego. Grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. W związku z podejrzeniem kierowania pod wpływem narkotyków została od niego pobrana krew do badania.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".