• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 759
  • Dodano: 2022-12-06 / 08:13
  • Komentarzy: 0

  UNI przegrywa z Pałacem Bydgoszcz

  (Fot. Dżacheć)

  Rywalizacja rozstrzygnęła się w czterech setach

  Mile złego początki. Podopieczne Nicoli Vettoriego, mimo dobrego startu ostatecznie uległy z Only Bio Pałac Bydgoszcz 1:3.

  Po pokonaniu Mistrzyń Polski, wydawało się że Opolanki złapały wiatru w żagle i bezproblemowo poradzą sobie z kolejnymi rywalkami - tak też było w pierwszym secie, gdzie w pewnym momencie miejscowe wyszły na prowadzenie 16:8, ostatecznie wygrywając do 19. Niestety, coś zacięło się w drugiej odsłonie - Opolanki dwukrotnie goniły wysoki wynik, bo najpierw z 5-13 zdołały wyrównać na 13-13z , lecz już od 18:23 nie zdołały do końca seta odwrócić losów tej partii i przegrały do 23.

  Trzeci set zaczął się całkiem dobrze, bo od dwupunktowego prowadzenia, jednakże potem Bydgoszczanki zdobywały dwa punkty z rzędu, na co miejscowe odpowiadały jedynie punktem i w ten sposób uległy gościniom, tym razem do 19 i sytuacja zrobiła się nieciekawa. Niestety, na czwarta odsłonę brakło już sił a zachęcone poprzednią wygraną Bydgoszczanki rozgromiły UNI do 16, wygrywając całe spotkanie 3:1, awansując tym samym na czwartą lokatę w tabeli.

  UNI Opole - OnlyBio Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:19, 23:25, 19:25, 16:25)
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".