• Autor: News4media
  • Wyświetleń: 907
  • Dodano: 2022-12-04 / 16:00
  • Komentarzy: 0

  Zbliżają się mikołajki. Lista ponadczasowych prezentów

  Choć na mikołajki musimy jeszcze poczekać kilka dni, to teraz jest ostatni moment na kupienie prezentu.
  Dla tych, którzy nie mają pomysłu, przygotowaliśmy listę ponadczasowych gadżetów, które sprawdzą się w każdym wieku.

  Dla najmłodszych

  To właśnie dzieci najbardziej wypatrują prezentów od Mikołaja. Wybór zabawek i gier jest dziś ogromny - warto wobec tego wykorzystać ten potencjał i postawić na prezenty, które nie tylko bawią, ale i uczą.

  Absolutny, mikołajkowy must have to pudełka z eksperymentami. Możemy zabawić się w samodzielne tworzenie mydełek lub razem z dziećmi wykonywać proste doświadczenia chemiczne.

  Na półkach naszych milusińskich nigdy nie powinno zabraknąć również rodzinnych gier planszowych, które zawsze będą strzałem w dziesiątkę wśród prezentów (tak naprawdę sprawdzą się w każdym wieku).

  Dla średniaków

  Młodzież ma dziś wszystko na wyciągnięcie ręki, dlatego kupowanie prezentu dla nastolatka nie jest łatwym zadaniem. Ale istnieją pewne trendy, które mogą to nieco ułatwić.

  Na liście topowych gadżetów wciąż utrzymują się gry komputerowe i na konsolę, głośniki i słuchawki, a także vouchery do parków rozrywki, zaproszenia na strzelnicę i instrumenty muzyczne.

  A dla niezdecydowanych polecamy karty podarunkowe, na przykład do wykorzystania w centrum handlowym. To pozwoli naszemu nastolatkowi samodzielnie dokonać wyboru tego, na czym mu zależy.

  Dla dorosłych

  Choć nie mówimy o tym głośno, my - dorośli - cieszymy się z prezentów tak samo jak dzieci. Kobiety cieszą się z biżuterii i dobrych perfum, a mężczyźni uwielbiają gadżety do swoich samochodów i narzędzia do majsterkowania. Zwykle trafionym prezentem są książki, ale pod warunkiem, że wiemy, jaką literaturę lubi obdarowywana przez nas osoba.

  Świetnym pomysłem dla miłośnika muzyki może okazać się płyta ulubionego artysty. A jeśli chcemy postawić na niezapomniane wrażenia, warto wybrać zaproszenie na sens do kina, spektakl w teatrze, przejażdżkę gokartami albo koncert, który np. odbędzie się w naszej okolicy.

  Udanego polowania na prezenty!  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".