• Dodano: 2022-11-30 / 08:22
    • Komentarzy: 3

Sensacja w Stregu Arenie!

Opolanki ogrywają Mistrzynie Polski!

Nikt się tego nie spodziewał! Podopieczne Nicoli Vettoriego, bez kompleksów podeszły do rywalizacji z Mistrzyniami Polski i to przyniosło oczekiwany skutek, gdyż ograły Chemik Police 3:1!

Pierwszy set nie zapowiadał takiej niespodzianki. Zgodnie z przewidywaniami, Chemik prowadził od początku do końca, nie dając większych możliwości na choćby zagrożenie wyniku i gościnie do 17 zamknęły pierwszą partię. Druga odsłona natomiast była już trochę inna - obie ekipy grały łeb w łeb, a pod koniec i Opole miało jedną piłkę setową w górze i Policzanki nawet dwukrotnie, lecz ostatecznie UNI udało się na przewagi 28:26 wyrównać stan spotkania.

Trzecia partia była bardzo podobna do pierwszej, tyle że Opolanki zdołały zamknąć seta do 23 i były pewne swojego komfortu, że urwą choć punkt mistrzyniom. Lecz to, co zdarzyło się w czwartej odsłonie rywalizacji, na pewno się znajdzie w historii klubu na długo. Opolanki na początku seta totalnie zdemolowały rywalki i prowadziły nawet 12:1, a ostatecznie tę część wygrały do 14 i cały mecz 3:1 i mogły się cieszyć z drugiego zwycięstwa w tym sezonie, a MVP spotkania została Anastasia Kraiduba, która zdobyła aż 27 punktów.

UNI Opole - Grupa Azoty Chemik Police 3:1 (17:25, 28:26, 25:23, 25:14)

Zdjęcie (1/12)

2022-11-30 12:04:08 [89.64.45.*] id:1652597
    Mario1: Napisał postów [1165], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Super,gratki dziewczyny,czekamy na kolejne zwycięstwa.

2022-11-30 11:59:15 [91.212.223.*] id:1652595
    The Naturator: Napisał postów [2300], status [Szycha] Reputacja
    Przy okazji możemy dowiedzieć się, że mamy kolejną po Stegu Arena halę sportową o nazwie Stregu Arena.

2022-11-30 11:20:55 [5.172.233.*] id:1652590
    paleo: Napisał postów [294], status [maniak] Reputacja