Zarzut kradzieży oraz oszustwa usłyszała 40-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego. Kobieta podejrzana jest o kradzież złotych kolczyków i oszustwa. Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali na blisko 2000 złotych.
Policjanci z Lewina Brzeskiego otrzymali w ostatnich dniach zgłoszenia o oszustwie i kradzieży na terenie miasta. Informacje zamieszczono na portalach społecznościowych. Policjanci niezwłocznie rozpytali pokrzywdzonych, ustalili świadków, sprawdzili miejski monitoring. Szereg wykonanych czynności pozwolił funkcjonariuszom ustalić pojazd, którym mogą poruszać się podejrzani. Już kilka godzin po zgłoszeniu policjanci zatrzymali auto do kontroli w okolicy rynku w Lewinie Brzeskim.
Podejrzaną okazała się 40-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego. Znaleziono przy niej wyroby jubilerskie imitujące biżuterię oraz gotówkę. Za swój czyn usłyszała już zarzuty kradzieży i oszustwa. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
amigoss: Napisał postów [460], status [pismak]
Romka na łańcuszek łapała