• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1274
  • Dodano: 2022-11-26 / 12:34
  • Komentarzy: 1

  Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali podejrzaną o kradzież i oszustwo

  (Fot. KPP Brzeg)

  Zarzut kradzieży oraz oszustwa usłyszała 40-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego. Kobieta podejrzana jest o kradzież złotych kolczyków i oszustwa. Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali na blisko 2000 złotych.

  Policjanci z Lewina Brzeskiego otrzymali w ostatnich dniach zgłoszenia o oszustwie i kradzieży na terenie miasta. Informacje zamieszczono na portalach społecznościowych. Policjanci niezwłocznie rozpytali pokrzywdzonych, ustalili świadków, sprawdzili miejski monitoring. Szereg wykonanych czynności pozwolił funkcjonariuszom ustalić pojazd, którym mogą poruszać się podejrzani. Już kilka godzin po zgłoszeniu policjanci zatrzymali auto do kontroli w okolicy rynku w Lewinie Brzeskim.

  Podejrzaną okazała się 40-letnia mieszkanka powiatu brzeskiego. Znaleziono przy niej wyroby jubilerskie imitujące biżuterię oraz gotówkę. Za swój czyn usłyszała już zarzuty kradzieży i oszustwa. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-11-26 12:37:32 [194.29.182.*] id:1652395  
  amigoss: Napisał postów [380], status [maniak] Reputacja
  Romka na łańcuszek łapała

  Nick:
  Treść: