• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1678
  • Dodano: 2022-11-24 / 12:13
  • Komentarzy: 1

  Pod przykrywką oglądania mistrzostw do więzienia miały trafić ukryte w dekoderze narkotyki

  Tuż przed rozpoczęciem tegorocznych Mistrzostw Świata w Katarze wzrosło zainteresowanie posiadaniem w celi jak najlepszego dekodera telewizyjnego.


  Jak podkreślają funkcjonariusze brzeskiego Zakładu Karnego, zainteresowanie więźniów mistrzostwami w Katarze spotyka się ze zrozumieniem wśród przełożonych. Tym razem jednak posunięto się o krok dalej.

  - Wszyscy przecież chcemy kibicować naszej reprezentacji. Jednak kibicowanie na dopingu jest zakazane, a szczególnie w zakładach karnych i aresztach śledczych. Na szczęście dzięki profesjonalnie prowadzonym czynnościom profilaktycznym po raz kolejny uniknęliśmy przemytu środków odurzających na teren Zakładu Karnego w Brzegu - informuje Zakład Karny w Brzegu.

  - Podczas kontroli paczki adresowanej do osadzonego przebywającego w tutejszej jednostce nasz czworonożny specjalista od nietypowych zapachów wykrył ukryte w dekoderze zawiniątko z proszkiem koloru białego. Wstępne badania narkotestem wykazały obecność MDMA o wadze 0.95g. Ujawnioną substancję zabezpieczono oraz powiadomiono funkcjonariuszy policji - czytamy w informacji.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-11-24 21:09:53 [89.67.3.*] id:1652287  
  DonPedro69: Napisał postów [10302], status [VIP] Reputacja
  Rozumiem, że w takim przypadku nadawca również podzieli miejsce wypoczynku z adresatem, czyż nie?

  Nick:
  Treść: