• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1111
  • Dodano: 2022-11-24 / 11:27
  • Komentarzy: 1

  Ściana budynku gospodarczego zawaliła się na drogę krajową. Utrudnienia w powiecie nyskim

  (Fot. PSP Nysa)

  W nocy ze środy na czwartek doszło do zawalenia ścian szczytowych budynku gospodarczego. Sytuacja miała miejsce w gminie Paczków przy Drodze Krajowej nr 46. Najważniejsza informacja jest taka, że nie ma osób poszkodowanych.


  W czwartek 24 listopada około godziny 3.00 do nyskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zawaleniu się ściany budynku gospodarczego.

  - Zgłoszenie wpłynęło w czwartek około godziny 3.10. Decyzją Stanowiska Kierowania, niezwłocznie na to miejsce zadysponowano pierwsze zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Na miejscu okazało się, że doszło do zawalenia ściany szczytowego budynku. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał - informuje kpt. Dariusz Pryga, oficer prasowy KP PSP w Nysie.

  W związku ze zdarzeniem w ciągu drogi DK 46, na wysokości Paczkowa pojawiły się spore utrudnienia. Na czas działań służb ruch w miejscu, gdzie części budynku spadły na jezdnię ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie nie ma już utrudnień.

  Jak nieoficjalnie wiadomo, budynek nie był zamieszkiwany.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-11-25 09:18:47 [194.29.182.*] id:1652304  
  amigoss: Napisał postów [302], status [maniak] Reputacja
  Rudera stała i się zawaliła . Koszty sprzątania ponosi właściciel czy podatnik ?

  Nick:
  Treść: