• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 9851
  • Dodano: 2022-11-21 / 06:55
  • Komentarzy: 1

  A4 zablokowana w obu kierunkach. Zderzyły się ciężarówka, piaskarka i samochód osobowy

  Do poważnego zdarzenia doszło na 190km autostrady A4. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.


  W poniedziałek 21 listopada w godzinach porannych doszło do zderzenia samochodu osobowego, samochodu ciężarowego i piaskarki na 190 kilometrze autostrady A4. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  W toku wykonywanych czynności ustalono, że kierujący ciągnikiem siodłowym marki Daf wraz z naczepą z najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy poprzedzającym pojazdem w wyniku czego uderzył w pługopiaskarkę marki Man. Jak ustalono odłamkami wskazanych pojazdów zostały uszkodzone samochody osobowe marki Ford i Skoda.

  51 - letni kierujący ciągnikiem siodłowym marki Daf z obrażeniami ciała trafił helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala celem udzielenia kwalifikowanej pomocy medycznej. W chwili obecnej nadal trwają intensywne prace związane z usuwaniem skutków wypadku, dlatego na wskazanym odcinku autostrady występują utrudnienia w ruchu kołowym. Dlatego zachęcamy do korzystania z wytycznych objazdów tj. na 193 km zjechać z odcinka A4 w kierunku drogi wojewódzkiej W403, a następnie wjechać na drogę krajową K- 39.

  Droga w miejscu wypadku jest zablokowana w obu kierunkach. Tworzą się ogromne korki. Na miejscu zdarzenia pracują służby, akcja trwa.

  Zdjęcie (1/3)

  (Fot. KPP Strzelin)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-11-21 09:44:47 [5.173.96.*] id:1652065  
  JanuszB: Napisał postów [239], status [maniak] Reputacja
  Czyżby znowu zima zaskoczyła drogowców? Dramat

  Nick:
  Treść: