• Wyświetleń: 2689
    • Dodano: 2022-11-21 / 10:48

Dreman wygrywa z Legią Warszawa

Opolanie popisowo rozegrali pierwszą połowę spotkania

Pierwsza wygrana nad Legią Warszawa stała się faktem! Dreman dwukrotnie w zeszłym sezonie przegrywał z drużyną ze stolicy, ale tym razem, mimo słabszych dyspozycji obu zespółów, to Opolanie okazali się być lepsi.

Spotkanie ustawiła przede wszystkim znakomita pierwsza połowa w wykonaniu miejscowych. Już w piątej minucie ku uciesze licznie zgromadzonej publiczności Brayan Parra wyprowadził Dreman na prowadzenie, a następnie podwyższył Felipe, by jeszcze w pierwszej połowie, wykorzystując wycofanie bramkarza rywali, Dawid Lach bramkarz miejscowych, również zanotował trafienie i niecałe 60 sekund później już było 4:0, gdyż wynik pierwszej połowy ustalił Denis Blank.

Nie minęło nawet 60 sekund po zmianie stron, a już było 5:0 po golu Kamila Kucharskiego i Opolanie się rozluźnili i kibice dopiero w 30 minucie obejrzeli kolejne trafienie - ale już w wykonaniu Legionistów, a dokładniej mówiąc Paweł Tarnowski, który ustrzelił dublet 4 minuty później, lecz jego drugie trafienie poprzedził Kamil Kucharski, który znów znalazł drogę do bramki. Wynik na 6:3 ustalił Mariusz Milewski i futsaliści z Warszawy zamykają ligową tabelę.

Dreman Opole Komprachcice    6-3    Legia Warszawa

Bramki: Brayan Parra 5, Felipe 9, Dawid Lach 14, Denis Blank 19, Kamil Kucharski 21, 33 - Paweł Tarnowski 30, 34, Mariusz Milewski 38