• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 833
  • Dodano: 2022-11-09 / 11:53
  • Komentarzy: 1

  Podejrzewali, że prowadzi pojazd pod wpływem narkotyków. Zatrzymanie w Głubczycach

  (Fot. Archiwum)

  Policjanci od dłuższego czasu interesowali się mężczyzną wobec którego mieli podejrzenia, że może kierować samochodem pod działaniem narkotyków. Podczas nocnego patrolowania Głubczyc w pewnym momencie zauważyli 44-letniego mężczyznę, który kierował volkswagenem. Po zatrzymaniu ustalenia policjantów potwierdziły się. Podejrzanemu grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.


  Policjanci pionu kryminalnego głubczyckiej komendy, od dłuższego czasu mieli przypuszczenia, że 44-letni mieszkaniec Głubczyc może kierować samochodem pod działaniem narkotyków. Policjanci ustalili nr rejestracyjny volkswagena którym miał poruszać się podejrzany.

  Patrolując nocą miasto, funkcjonariusze na jednej z ulic zauważyli samochód, który był w ich zainteresowaniu. Po zatrzymaniu policjanci zauważyli, że kierowca dziwnie się zachowuje podczas kontroli drogowej i zaczęli podejrzewać, że 44-latek może coś przed nimi ukrywać. Po wstępnym wykonaniu testu okazało się, że mężczyzna kierował samochodem pod działaniem środków odurzających. W związku z tym została również od niego pobrana krew.

  Teraz podejrzany będzie musiał stanąć przed sadem. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-11-09 16:04:43 [77.255.65.*] id:1651469  
  Henryk: Napisał postów [378], status [pismak] Reputacja
  "Podejrzanemu grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności" Mniemam, ze podejrzanemu to lata.

  Nick:
  Treść: