• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1769
  • Dodano: 2022-11-09 / 16:30
  • Komentarzy: 0

  100. edycja "Biegaj z Odrą" już jutro! Każdy może wziąć udział

  W dniu 10 listopada 2022 roku o godzinie 19.00 na Stadionie Lekkoatletycznym w Opolu odbędzie się jubileuszowa, 100. edycja wydarzenia Klubu Biegowego Odra Opole pn. "Biegaj z Odrą".


  Biegacze z Klubu Biegowego Odra Opole połączyli treningi biegowe z przybliżaniem historii zawodników i działaczy Odry Opole, a pierwsza edycja wydarzenia odbyła się na początku 2021 roku. W treningach biegowych o różnej intensywności (dostosowanej zawsze do możliwości zawodnika, działacza) brali udział już niemal wszyscy związani obecnie lub kiedyś z opolskim klubem Odra Opole.

  Jubileuszowa 100-edycja będzie wyjątkowa. Zaproszeni zostaną na nią wszyscy biorący udział w naszych akcjach działacze, zawodnicy, trenerzy i osoby funkcyjne z OKS Odra Opole. Wydarzenie uświetnią zawodnicy z Klubu Biegowego Odra Opole, których liczba w klubie przekroczyła już 50 osób.

  W tym uroczystym treningu nie zabraknie wspomnień czy wspólnych wyzwań sportowych.

  Organizatorzy podkreślają, że udział w treningu może wziąć każdy chętny, niezależnie od poziomu wytrenowania. Trening tradycyjnie rozpocznie się wspólnym pamiątkowym zdjęciem, następnie uczestnicy przebiegną dystans dopasowany do swoich możliwości. Nie zabraknie dynamicznych zdarzeń i zastrzyku energii. By jednak przekonać się, co czeka na uczestników, warto sprawdzić to osobiście.

  Swój udział potwierdziło już kilkunastu byłych zawodników Odry Opole m.in. Wojciech Szeląg, Sławomir Sienczewski, Wojciech Scisło czy Krzysztof Meryk.

  Zdjęcie (1/6)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".