• Dodano: 2022-11-08 / 09:00

Trzecioligowcy punktują w 15 kolejce

(Fot. MKS Kluczbork)

Obecnie najwyżej z przedstawicieli Opolszczyzny jest Polonia Nysa

Bez porażki zakończyły kolejne ligowe zmagania drużyny z województwa opolskiego. Niestety, jako jedyna z kompletem punktów zakończyła Polonia Nysa.

Na przeciw siebie w domowym spotkaniu miała czerwoną latarnię ligi, bo rezerwy Miedzi Legnica. Już po kwadransie Nysanie prowadzili 1:0, po trafieniu Macieja Rakoczego i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część gry. Po niecałych 10 minutach z jedenastki na 2:0 ustalił rezultat Kamil Popowicz.

Dalej w, strefie spadkowej znajduje się Stal Brzeg, która zremisowała w Gorzowie Wielkopolskim 1:1. Prowadzili w rywalizacji z miejscową Wartą od 38 minuty po golu Michała Szymczyka, lecz kwadrans przed końcem gospodarze wyrównali i drużyny podzieliły się punktami.

Też remisem zakończyło się spotkanie MKS-u Kluczbork, którzy na wyjeździe w 29 minucie wyszli na prowadzenie z Odrą Wodzisław Śląski za sprawą Krzysztofa Napory. Niestety, jeszcze w pierwszej części gry gospodarze zdołali w 38 minucie Michała Gałeckiego. Kwadrans po zmianie stron ten sam zawodnik wyprowadził miejscowych na prowadzenie i gdy wydawało się że zgarną 3 punkty, w końcówce spotkania wyrównał Daniel Błędowski, zapewniając punkt MKS-owi.