• Wyświetleń: 2257
    • Dodano: 2022-11-07 / 09:30

Odra przegrywa z ŁKS-em

Opolan było stać jedynie na bramkę honorową

Nie udało się pójść za ciosem. Odra Opole przegrywa przy Oleskiej 1:2 z tymczasowym liderem rozgrywek - z ŁKS-em Łódź.

Pierwsza połowa była lekko... Senna. Choć po niecałym kwadransie to goście prowadzili, po ciekawie rozegranym rzucie rożnym i wykończeniu Kamila Dankowskiego. Lecz realnych zagrożeń, z obu stron, właściwie nie było i wynikiem 1:0 dla gości zakończyła się pierwsza część gry.

Po zmianie stron Opolanie szukali kontr i w końcu jedna z nich wypaliła. W 71 minucie, w końcu miejscowi znaleźli sposób na pokonanie Aleksandra Bobka i Mateusz Marzec wyrównał na 1:1. Niestety, mimo dobrej gry od tego momentu, trzy punkty pojechały do Łodzi, gdyż zwycięstwo gościom zapewnił rezerwowy - Bośniak Stipe Jurica, po asyście Dankowskiego.

Odra Opole - ŁKS Łódź 1:2 (0:1)