• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1220
  • Dodano: 2022-11-04 / 19:02
  • Komentarzy: 1

  Pijany rowerzysta okazał się....poszukiwanym

  Policjant drogówki w czasie wolnym od służby zauważył kierującego rowerem, który miał być osobą poszukiwaną. Mundurowy powiadomił dyżurnego strzeleckiej komendy, który na miejsce skierował policyjny patrol. Funkcjonariusze potwierdzili, że rowerzysta jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Dodatkowo kierował rowerem mając ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

  1 listopada, policjant drogówki, jadąc samochodem w czasie wolnym od służby, zauważył w Strzelcach Opolskich rowerzystę, który miał być osobą poszukiwaną. Od razu powiadomił dyżurnego strzeleckiej komendy, który wysłał na miejsce umundurowany patrol Policji. Do czasu jego przyjazdu obserwował zachowanie cyklisty. Już po chwili funkcjonariusze zatrzymali kierowcę do kontroli.

  W trakcie wykonywanych czynności potwierdzono, że 66-latek jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Dodatkowo kierował rowerem mając w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-11-04 19:58:52 [5.173.56.*] id:1651224  
  tippmann: Napisał postów [7345], status [VIP] Reputacja
  medal mu się należy:)))

  Nick:
  Treść: