• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3982
  • Dodano: 2022-11-03 / 06:43
  • Komentarzy: 0

  A4 odblokowana po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych

  Zablokowana przez kilka godzin była autostrada A4 na wysokości miejscowości Wysoka. Po zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych, jeden przebił bariery i zablokował obie nitki autostrady. Z pojazdu wyciekło paliwo.


  W czwartek 3 listopada około godziny 17:00 na 264 km autostrady A4 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch ciężarówek.

  W wyniku zdarzenia autostrada była zablokowana w obu kierunkach.

  - Jak wynika z ustaleń policjantów pracujących na miejscu 54-letni kierowca ciężarowego renault nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył ciężarowego volvo, a następnie wpadł w poślizg i uderzył w bariery ochronne. Zarówno 54-latek jak i 28-letni kierowca volvo byli trzeźwi. Żaden z uczestników zdarzenia nie został ranny. Na czas obsługi zdarzenia droga przez kilka godzin była zablokowana. Aktualnie ruch odbywa się płynnie. Kierowca renault został ukarany mandatem karnym - informuje Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Opolskich.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".