• Dodano: 2022-10-30 / 18:22
    • Komentarzy: 3

Były zawodnik Odry demoluje Polonię Nysa

Przełamała się Stal, za to ze sporym pechem MKS.

To nazwisko na pewno pamiętają dobrze kibice Odry Opole, a teraz na pewno jeszcze lepiej zapamięta defensywa z Nysy. W derbach Polonii w trzeciej lidze, Bytom wygrał z Nysą 4:1, a hat-tricka ustrzelił Dawid Wolny.

Były gracz także m.in. Ruchu Zdzieszowice, czy też MKS-u Kluczbork swoje strzelanie zaczął już w siódmej minucie, lecz do końca pierwszej części gry już bramek nie ujrzeliśmy. Swoje kolejne trafienie Wolny dołożył w 54 minucie, na co jeszcze Nysanie zdołali odpowiedzieć za sprawą Michała Zimona, lecz napastnik Bytomian skompletował hat-tricka niecały miesiąc przed końcem, a następnie wynik na 4:1 Filip Żagiel.

Skoro mówimy już o klubie z Kluczborka, to nie miał szczęścia w tej kolejce w starciu z rezerwami Chrobrego Głogów. Mimo sporej przewagi, kluby jedynie podzieliły się punktami. Gospodarze tego spotkania dość często obijali obramowanie bramki lub świetnie interweniował golkiper rywali i to oni jako pierwsi stracili bramkę, w pierwszej połowie po strzale Tomasza Wojciechowskiego, a wyrównać udało się dopiero w drugiej części gry, gdy Daniel Błędowski z bliska wpakował piłkę do bramki lecz to było ostatnie trafienie w tym meczu.

Piorunujący kwadrans zanotowali gracze Stali Brzeg, którzy zanotowali trzecie zwycięstwo w tym sezonie, lecz mimo tego zostają na dnie tabeli. W ciągu pierwszych piętnastu minut, będąc gospodarzami meczu z Goczałkowicami - Zdrój, trafiali trzykrotnie, za sprawą kolejno Macieja Matusika, Marcina Niemczyka oraz Dominika Bronisławskiego, lecz w międzyczasie jeszcze zdążyli dać się raz zaskoczyć, lecz kontaktowe trafienie Michała Nagrodzkiego, to było wszystko, na co było stać gości i wynikiem 3:1 zakończyła się rywalizacja.

2022-10-30 23:56:35 [88.199.172.*] id:1650919
    24mikol: Napisał postów [1347], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Słownik języka polskiego PWN: demolować ?niszczyć, rozbijać sprzęty, urządzenia itp.? --Dobrze jest używać słowa zgodnie z ich znaczeniem

2022-10-31 07:49:21 [46.134.164.*] id:1650920
    Polpha: Napisał postów [9425], status [VIP] Reputacja