• Wyświetleń: 1144
    • Dodano: 2022-10-17 / 09:30

Odra pozostaje w strefie spadkowej

Opolanie przegrali już 9 mecz w tym sezonie

Odra nadal w dołku. Podopieczni Piotra Plewki przegrali kolejny mecz w tym sezonie i w najbliższym czasie się nie wydaje, by ich sytuacja mogła się poprawić.

Tym razem, Opolanie nie poradzili sobie z beniaminkiem - Stalą Rzeszów, która naprawdę przyzwoicie sobie radzi i znajduje się w górnej połowie tabeli.

A zaczęło się całkiem nieźle, gdyż to właśnie Odra, będąca gośćmi w tym spotkaniu, zaczęła lepiej to spotkanie i to ona jako pierwsza wyszła na prowadzenie, gdy Rafał Niziołek pewnie wykorzystał jedenastkę. Niestety, na niedługo, bo Łukasz Góra wyrównał stan meczu na 1:1 czym ustalił wynik pierwszej połowy.

Po zmianie stron Opolanie radzili sobie znacznie słabiej i to się odbiło na wyniku. Gospodarze byli częściej przy piłce i wykorzystali swoje sytuację w 51 i 70 minucie, gdy Andreja Prokic ustrzelił dublet. Od 73 minuty, Stal grała w osłabieniu, lecz to jej nie przeszkodziło, by trafić po raz czwarty. Wynik końcowy na 4:2 ustalił Bartosz Guzdek, a Rzeszowianie kończyli mecz w dziewiątkę - poza Franciszkiem Polowcem, boisko opuścił Bartłomiej Poczobut, co tym bardziej określa słabość w tym spotkaniu Odry, która jest przedostania, wyprzedzając jedynie Sandecję Nowy Sącz.

Stal Rzeszów - Odra Opole 4:2 (1:1)
    Łukasz Góra 29', Andreja Prokić 51', Andreja Prokić 69', Piotr Głowacki (k.) 71' - Rafał Niziołek 23' (k.), Bartosz Guzdek 87'

2022-10-17 22:35:36 [5.173.56.*] id:1650050
    tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja