• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 797
  • Dodano: 2022-10-04 / 12:00
  • Komentarzy: 0

  Remis Odry w Głogowie

  (Fot. Dżacheć)

  Opolanie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie,a mimo to nie zgarnęli pełnej puli

  Podział punktów na trudnym terenie. W rywalizacji tegorocznych uczestników barażu, Chrobry Głogów zremisował 2:2 z Odrą Opole.

  Pierwsze dwadzieścia minut tej rywalizacji było istnie piorunujące, gdyż padły aż trzy bramki. Strzelanie rozpoczęli Opolanie, którzy wykorzystali zamieszanie po dośrodkowaniu w pole karne i Maciej Makuszewski zdobył swoje premierowe trafienie w barwach Odry. Odpowiedź przyszła szybko - Mateusz Bochnak dobrym uderzeniem wyrównał wynik meczu. Minęło niewiele ponad 10 minut, a Opolanie ponownie wyszli na prowadzenie, chociaż mogli to zrobić jeszcze wcześniej - zamiary Tomasa Mikinica z jedenastu metrów wyczuł Karol Dybowski, lecz chwilę później Mateusz Marzec pokonał golkipera gospodarzy i wynikiem 2:1 dla Odry zakończyła się pierwsza połowa.

  Opolanie cofnęli się bardziej do defensywy w drugiej połowie i to Chrobry utrzymywał się częściej przy piłce, co okazało się błędem gości, gdyż w 62 minucie zrobiło się 2:2, po golu Sebastiana Stebleckiego.
  Głogowianie próbowali jeszcze przechylić salę zwycięstwa na swoją korzyść, lecz dobrze spisywał się w bramce Dominik Kalinowski i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

  Chrobry Głogów - Odra Opole 2:2 (1:2)
  Mateusz Bochnak 9', Sebastian Steblecki 62' - Maciej Makuszewski 4', Mateusz Marzec 21'
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".