• Wyświetleń: 886
    • Dodano: 2022-10-04 / 12:00

Remis Odry w Głogowie

Opolanie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie,a mimo to nie zgarnęli pełnej puli

Podział punktów na trudnym terenie. W rywalizacji tegorocznych uczestników barażu, Chrobry Głogów zremisował 2:2 z Odrą Opole.

Pierwsze dwadzieścia minut tej rywalizacji było istnie piorunujące, gdyż padły aż trzy bramki. Strzelanie rozpoczęli Opolanie, którzy wykorzystali zamieszanie po dośrodkowaniu w pole karne i Maciej Makuszewski zdobył swoje premierowe trafienie w barwach Odry. Odpowiedź przyszła szybko - Mateusz Bochnak dobrym uderzeniem wyrównał wynik meczu. Minęło niewiele ponad 10 minut, a Opolanie ponownie wyszli na prowadzenie, chociaż mogli to zrobić jeszcze wcześniej - zamiary Tomasa Mikinica z jedenastu metrów wyczuł Karol Dybowski, lecz chwilę później Mateusz Marzec pokonał golkipera gospodarzy i wynikiem 2:1 dla Odry zakończyła się pierwsza połowa.

Opolanie cofnęli się bardziej do defensywy w drugiej połowie i to Chrobry utrzymywał się częściej przy piłce, co okazało się błędem gości, gdyż w 62 minucie zrobiło się 2:2, po golu Sebastiana Stebleckiego.
    Głogowianie próbowali jeszcze przechylić salę zwycięstwa na swoją korzyść, lecz dobrze spisywał się w bramce Dominik Kalinowski i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Chrobry Głogów - Odra Opole 2:2 (1:2)
    Mateusz Bochnak 9', Sebastian Steblecki 62' - Maciej Makuszewski 4', Mateusz Marzec 21'