• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 962
  • Dodano: 2022-10-04 / 09:19
  • Komentarzy: 0

  KPP Brzeg: Poszukujemy zaginionego Andrzeja Nizio

  Andrzej Nizo (Fot. KPP Brzeg)

  Policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Nizio. 63-latek ostatni raz widziany był 26 września tego roku w Brzegu. Wówczas około godziny 8:00 rano wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod nr tel. 47 86 332 03 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.


  Andrzej Nizo l. 63
  zamieszkały: Brzeg
  Rysopis: ok.175 cm. wzrostu, szczupłej budowa ciała, oczy koloru jasnego.

  Zaginiony po raz ostatni widziany był 26 września br. Około godziny 8:00, z miejsca zamieszkania oddalił się zielonym rowerem typu górskiego z wiklinowym koszykiem z przodu. Do tej pory nie wrócił i nie nawiązała kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia ubrany był w oliwkową kurtę.

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Andrzeja Nizio proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod numerem telefonu 47 86 332 03 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".