• Wyświetleń: 376
  • Dodano: 2022-09-30 / 18:29
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Leżanka do tatuażu - niezbędne stanowisko każdego tatuatora

  Istnieje kilka urządzeń i mebli, bez których nie może obejść się żaden tatuator. Jednym z nich jest bez wątpienia leżanka do tatuażu. Choć wydaje się, że wybór jest ograniczony, w praktyce przed zakupem warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

  Stanowisko do tatuażu: co powinno zawierać?

  Prowadzenie własnego studia tatuażu to oczywiście doskonały pomysł na biznes. Jednocześnie, podobnie jak w każdym innym rodzaju działalności, nie można obejść się bez pewnych inwestycji. Najważniejszym z nich - oczywiście poza wynajęciem czy zakupem lokalu - jest wyposażenie stanowiska do tatuażu.

  Co powinno się w nim znaleźć?

  ●    Łóżko do tatuażu,
  ●    Fotel do tatuażu,
  ●    Krzesło dla tatuażysty,
  ●    Przybornik,
  ●    Maszynka do tatuażu,
  ●    Jednorazowe igły,
  ●    Atramenty,
  ●    Maści, wazelina,
  ●    Ręczniki papierowe, folia ochronna, jednorazowe rękawiczki,
  ●    Oświetlenie, zasilacze, przedłużacze, przełączniki.

  Leżanka do tatuażu: na co zwrócić uwagę?

  Wybór dostępnych na rynku artykułów i mebli przeznaczonych do tatuowania z każdym rokiem jest coraz większy. Inwestując w wyposażenie własnego studia, warto zwracać uwagę przede wszystkim na wyroby wysokiej jakości, projektowane i produkowane z myślą o unikalnych potrzebach tatuatorów. Dostępna w sklepie Orakon "profesjonalna leżanka do tatuażu sprawdzi się w każdym salonie.

  Zapewni przy tym wygodę klientom oraz ergonomię pracy, co znacznie ułatwi realizację każdego projektu, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Warto zwrócić również uwagę na materiał wykończenia. Musi być neutralny dla skóry klientów oraz zapewniać łatwe utrzymanie czystości. Bardzo często w przypadku leżanek do tatuażu i innych mebli wykorzystywanych w studiach stawia się na wysokiej jakości ekoskórę, która jest wytrzymała, estetyczna i ułatwia dezynfekcję oraz czyszczenie z zabrudzeń.

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".