• Wyświetleń: 1308
    • Dodano: 2022-10-04 / 08:44

Efektowne zwycięstwo rezerw Odry Opole

Punkty zgubił vice-lider rozgrywek

Koncertowe spotkanie rezerw 1 ligowej Odry Opole. Młodzi zawodnicy pewnie ograli 5:0 w Jełowej miejscowy Start i awansowali na trzecią lokatę w tabeli. W pierwszej połowie piłka dwa razy znalazła drogę do siatki - Wynik otworzył Filip Wienczek, a pięć minut przed końcem pierwszej części gry na 2:0 podwyższył Michał Bednarski. W drugiej połowie pozostałe gole padły w ostatnim kwadransie - najpierw Stanislav Hreben, a następnie kolejne dwa gole, czym skompletował hat-tricka, strzelił Bednarski.

Do dużej niespodzianki doszło w Głubczycach, gdzie czerwona latarnia ligi, Polonia, zremisowała bezbramkowo z vice-liderem ze Starowic. Potknięcie rywali wykorzystał Ruch Zdzieszowice, który po dwóch poprzednich nieudanych kolejkach w końcu zdobył komplet punktów - w Głogówku, z tutejszą Fortuną wygrała 4:2 i umocnił się w czubie tabeli.