Drugie zwycięstwo Stali w tym sezonie!

(Fot. Stal Nysa)

MKS i Polonia niestety zaliczają kolejne porażki

Przełamana zła passa Stali! Od drugiej kolejki Brzeżanie próbowali zdobyć jakieś punkty i udało się to dopiero w 10 serii gier.

Swoje pierwsze zwycięstwo Stal odniosła na własnym boisku i również u siebie okazali się lepsi po raz drugi w tym sezonie u rywali - tym razem, pewnie ograli 3:0 Odrę Wodzisław Śląski. Rezultat otworzył Michał Maj już w 9 minucie, ustalając wynik pierwszej odsłony spotkania, natomiast w 68 i 75 minucie dublet ustrzelił Damian Celuch i więcej bramek w tym meczu już nie padło.

Tym samym rezultatem, tylko dla gości, zakończyło się spotkanie między Polonią Nysa a Ślężą Wrocław. Niestety, to Poloniści musieli uznać wyższość rywala - a wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu. Najpierw z jedenastu metrów nie pomylił się Maciej Tomaszewski, następnie podwyższył Patryk Maciołek, a w ostatnich minutach meczu wynik ustalił Gabriel Dornellas.

Również porażkę na swoim koncie dopisał MKS, który w domowym meczu uległ Rekordowi Bielsko Biała 0:2. Tuż przed końcem pierwszej połowy Kluczborczanie stracili bramkę po strzale Marcina Wróbla, a prowadzenie gości podwyższył Daniel Świderski kwadrans po rozpoczęciu drugiej części gry.