• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 454
  • Dodano: 2022-09-29 / 15:00
  • Komentarzy: 1
  • Artykuł sponsorowany

  Sposób na perfekcyjne usługi wysyłkowe w Opolu

  W obecnych czasach życie bez usług kurierskich byłoby trudne. Coraz więcej rzeczy kupujemy przez Internet, wysyłamy towar z naszych przedsiębiorstw do klientów kurierem, a także sprzedajemy własne, niepotrzebne już rzeczy w sieci - korzystając z wysyłek kurierskich.

  To oczywiście niejedyne przypadki, kiedy korzystamy z usług różnych przewoźników. Dlatego ważne jest, aby za każdym razem proces wysyłki paczki był prosty, szybki, wygodny, z uwzględnieniem naszych oczekiwań i niskich cen. Jednak niekiedy bywa to kłopotliwe i dość kosztowne. Sprawdź, w jaki sposób możesz skorzystać z najlepszych opcji kurierskich.

  Nadanie przesyłek - czy można je uprościć?


  Rynek usług kurierskich bez wątpienia kwitnie i do wyboru jest coraz więcej możliwości. Jednak często zdarza się, że cały proces pakowania, organizowania wysyłki paczki i określania wymaganych informacji bywa trudny oraz dla wielu osób niezrozumiały. Ponadto nie zawsze można znaleźć czas na osobiste oczekiwanie na kuriera lub mieć pewność, że dotrze on z oczekiwaną przesyłką właśnie danego dnia.


  Niekiedy zdarza się też, że trzeba wysłać paczkę w trybie pilnym i powinna dotrzeć do odbiorcy już następnego dnia lub niezbędny jest inny rodzaj udogodnienia. Poszukiwanie usługodawcy, który zrealizuje transport przesyłki z takimi opcjami, może zająć wiele czasu i pochłonąć znaczne koszty, na co nie zawsze można sobie pozwolić. Dlatego powstała platforma, w ramach której nadasz swoją przesyłkę szybko, z potrzebnymi udogodnieniami i w najlepszej możliwej cenie.


  Czym jest epaka.pl?


  epaka.pl to nowoczesna platforma wysyłkowa oraz aplikacja mobilna. Serwis charakteryzuje się przejrzystym i prostym systemem, który pozwala na szybkie nadanie paczki niemal do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Usługi dotyczą zarówno listów, popularnych rozmiarów paczek, jak i wielkoformatowych przedmiotów o nieregularnych kształtach - w tym palet.


  Za pośrednictwem epaka.pl skorzystać można z usług niemal wszystkich cenionych firm kurierskich działających w Polsce. Zamawiając usługę nadania przesyłek kurierskich, poprzez przejrzysty formularz, otrzymujesz natychmiastowe porównanie cen za wysyłkę o podanych parametrach. Dzięki temu możliwe jest wybranie najkorzystniejszej oferty bez przepłacania i czasochłonnego sprawdzania cenników na kolejnych stronach poszczególnych firm. To proste i jasne zasady, które wychodzą naprzeciw potrzebom wszystkich osób korzystających na co dzień z usług kurierów jak również dla osób, które nadają paczkę pierwszy raz.


  Co można wysłać za pośrednictwem epaka.pl?


  Serwis epaka.pl do maksimum upraszcza proces zamówienia kuriera. Za pośrednictwem platformy oraz aplikacji mobilnej możliwe jest samodzielne nadanie przesyłki w krótkim czasie bezpośrednio pod wskazany adres. Formularz jest przejrzysty i pozwala na nadanie paczki krok po kroku.


  Platforma proponuje usługę wysyłki między innymi takich przesyłek jak:  • Koperta, gdzie do wyboru są różne formaty i wymiary. Właściwą wielkość nadawanej przesyłki wystarczy wybrać spośród dostępnych opcji.

  • Paczka w formie standardowej i niestandardowej o nieregularnym kształcie. Można tu również wybrać jeden z możliwych rodzajów opakowania. Będzie to karton, tuba, foliopak kurierski, opony oraz inne pakunki nieregularne.

  • Paleta i półpaleta, w tym paleta przemysłowa.


  Wybór odpowiedniej opcji ułatwia klarowna informacja i pomoc znajdująca się przy każdym rodzaju opakowania, dzięki czemu z właściwym zaznaczeniem poradzi sobie dosłownie każdy.


  Usługi dodatkowe dostępne w ramach wysyłki


  Dzięki zgromadzeniu ofert przewozowych wszystkich cenionych firm kurierskich działających na terenie kraju możliwe jest nadanie paczki z uwzględnieniem bogatej oferty usług dodatkowych, które niejednokrotnie mogą być na przysłowiową wagę złota.


  Poza możliwością ubezpieczenia przesyłki oraz wysłania jej za pobraniem do wyboru jest opcja dokumentów zwrotnych, dzięki czemu odbiorca podpisuje dołączone do paczki dokumenty, które są zwracane do nadawcy czy też gwarancja dostarczenia w ciągu jednego dnia roboczego, co jest szczególnie ważne, gdy liczy się czas.


  epaka.pl to także w zależności od wybranej firmy kurierskiej:  • możliwość dostarczenia paczek pod adres prywatny;

  • dostarczenie paczki do miejsca pracy

  • pozostawienie przesyłki w jednym z punktów nadań i odbiorów zlokalizowanych w całej Polsce.


  epaka.pl proponuje również udogodnienie dla tych, którzy nie mają możliwości wydrukowania etykiety wysyłkowej w domu. Wybrane firmy kurierskie proponują dostarczenie gotowej etykiety przez kuriera, który również odbierze paczkę.


  Serwis epaka.pl proponuje także bogaty wybór opcji związanych z powiadomieniami. Wówczas pomocna w tym będzie aplikacja mobilna, która pozwoli śledzić drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy.


  Nadaj swoją przesyłkę >>


  Serwis epaka.pl to również gotowy pomysł na biznes.


  Dla osób, które nadal poszukują pomysłu na siebie i chciałyby być sobie szefem, epaka.pl oferuje korzystną formę franczyzy, jaką jest własny profesjonalny punkt nadań i odbioru przesyłek epaka.pl - kurier Opole. Tego typu lokal to miejsce, w którym każdy, kto potrzebuje nadać paczkę może spakować ją za pomocą dostępnych materiałów, zważyć, wybrać najkorzystniejszą opcję oraz nadać. W punkcie epaka.pl możliwy jest również odbiór przesyłek, a Twoim zadaniem będzie profesjonalna obsługa klientów w tym zakresie.


  epaka.pl świetnie zdaje sobie sprawę z faktu, że nie każdy posiada określoną ilość wolnych środków na rozpoczęcie biznesu, dlatego oferuje kilka korzystnych wariantów współpracy, które można dopasować do własnych możliwości i rozwijać z czasem. Na podstawową opcję pozwolić sobie może niemal każdy, co umożliwi mu otwarcie wymarzonego własnego biznesu i możliwość stabilnego zarobku.


  epaka.pl w ramach franczyzy oferuje kupno mebli, biurka, innych elementów wyposażenia, profesjonalne wsparcie i niezbędny sprzęt oraz reklamę Twojego punktu zarówno w Internecie, jak i okolicy. W dobie rosnącego zapotrzebowania na usługi kurierskie, jak i coraz korzystniejszych ofert przewozu prześcigających się topowych firm, tego typu działalność to pewny i dochodowy pomysł na biznes.


  Sprawdź ofertę franczyzową >>  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-09-29 20:39:03 [188.123.205.*] id:1648770  
  ombre: Napisał postów [19083], status [VIP] Reputacja
  Paczkę wielkości 1 metr na 1 metr i nawet niewielkiej wadze da się wysłać tylko pocztą polską reszta ma w d klienta.

  Nick:
  Treść: