• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1746
  • Dodano: 2022-09-28 / 19:49
  • Komentarzy: 1

  Strażacy jechali na spotkanie w Warszawie. Przy okazji zapobiegli rozwojowi pożaru auta na drodze

  Strażacy "najechali" na zdarzenie drogowe podczas swojej podróży do Warszawy. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji udało się zapobiec rozprzestrzenieniu się ognia w samochodzie osobowym.


  Strażacy nigdy nie lekceważą zagrożeń na drodze, nawet kiedy spieszą na ważne spotkanie. Dowodzi tego sytuacja na trasie S8, gdzie bez pomocy służb, kierowca prawdopodobnie nie poradziłby sobie z opanowaniem pożaru pod maską.

  Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie i strażak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu udając się na spotkanie do Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie jadąc trasą S8 zauważyli stojący na poboczu samochód osobowy, z którego wydobywał się dym z pod maski.

  - Strażacy zatrzymali się i powiadomili służby, a w międzyczasie rozpoczęli akcję gaszenia pożaru za pomocą gaśnicy proszkowej. Do czasu przyjazdu wezwanych służb, strażacy dozorowali miejsce zdarzenia. Dzięki dzielnej postawie strażaków udało się zminimalizować skutki pożaru - poinformowała Komenda Powiatowa PSP w Nysie.

  Zdjęcie (1/2)

  (Fot. KP PSP Nysa)

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-09-28 21:29:59 [5.184.249.*] id:1648686  
  skromnycwaniak: Napisał postów [103], status [ Prawie Troll ]
  Szkoda ze się nie spalił fajnie by się kopciło
  [-3]

  Nick:
  Treść: