• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 27855
  • Dodano: 2022-09-27 / 15:35
  • Komentarzy: 1

  50 wspólnych lat razem. Miasto Opole wręczyło medale za "długoletnie pożycie małżeńskie"

  Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego to wzruszająca uroczystość. Rocznica ślubu to okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć, co osiągnięto w ciągu tylu lat życiu. W Urzędzie Miasta Opola odbyła się uroczystość nadania medali "Za długoletnie pożycie małżeńskie".


  Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie stanowi nagrodę dla osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim. 20 par, które mają na swoim koncie 50-letni staż małżeński, zostało dziś odznaczonych medalem w opolskim Urzędzie Miasta.

  - Przez ostatnie 50 lat wiedliście wspólne życie, pokonując wszelkie trudności narzucone przez los. Doczekaliście pięknego jubileuszu - złotych godów - słyszymy.

  Prezydent Przemysław Zych złożył życzenia wszystkim zgromadzonym. - To dla mnie ogromny zaszczyt i ogromna odpowiedzialność, która na mnie spoczywa. Te 50 lat to nie tylko liczba, aczkolwiek robi ona wrażenie. To ważny moment dla waszych bliskich, ponieważ małżeństwo, które dziś ma taki zasób doświadczenia pokazuje, że wypowiedziane słowa 50 lat temu nie są rzucone na wiatr. Jesteście wspaniałym wzorem również dla osób, które mogą z wami się spotkać. Życzę zdrowia, pomyślności i nieustającej miłości - mówił.

  Zdjęcie (1/74)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-09-27 21:06:06 [90.156.124.*] id:1648617  
  siostra_brygida: Napisała postów [47790], status [VIP] Reputacja
  Wszystkiego dobrego na dalsze lata, gratulacje za wytrwałość. :)

  Nick:
  Treść: