• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 746
  • Dodano: 2022-09-22 / 16:44
  • Komentarzy: 0

  Maraton Fitness w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu

  W najbliższą sobotę na Stegu Arenie w godzinach 18.00-22.00 w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbędzie się Maraton Fitness. To nie tylko treningi i ćwiczenia, ale porady i ciekawostki serwowane przez trenerów i dietetyków.


  Organizatorzy zaprosili znanych i cenionych w branży prowadzących zajęcia aby zachęcić możliwie jak najwięcej osób do ruchu. Wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny, a można będzie oprócz ćwiczeń skorzystać z porad dietetyka i trenerów personalnych. Organizatorem wydarzenia jest AZS Politechniki Opolskiej.

  Plan maratonu:

  Fitness:

  18:00 - 19:30 Dance + Tabata (Michał)
  19:30 - 20:30 Fat Burning + Shape (Tomek)
  20:30 - 22:00 HIIT + konkurs z nagrodami (Natalia)

  Ustawione zostanie stanowisko trenera personalnego (indywidualne porady, możliwość spróbowania różnych ćwiczeń, konkursy: deska, pompki, itp.):

  18:00 - 19:30 Tomek
  19:30 - 20:30 Michał
  20:30 - 22:00 Tomek

  3. Dietetyk Patrycja Piksa
  (będzie dostępny od 18:00 - 22:00 na indywidualne porady

  Jednym z trenerów jest Natalia Gacka, aktywna mama, która szczyci się tytułem mgr dietetyk kliniczny. Jest też certyfikowanym trenerem personalnym z wieloletnim stażem. Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski w Fitnessie Sylwetkowym i autorka książek : " Zostań Fit. Nowa Ty w 180 dni", "Dieta Fit" i "Ciąża Fit" oraz płyty DVD "Czas na FiT'. Natalia gacka została okrzyknięta Gold Motywatorem 2016 w ogólnopolskim konkursie Fitness Motywatory.

  Tomasz Kostro - Instruktor fitness i trener personalny z 25 letnim doświadczeniem. Ekspert branży fitness współpracujący z największymi klubami w Polsce. Prezenter fitness potwierdzający swoją klasę na wielu konwencjach. Ceniony szkoleniowiec w kraju i za granicą , twórca programów szkoleniowych.


  Michał Juraszczyk - Trener personalny, instruktor fitness, instruktor Pilates, prezenter fitness, szkoleniowiec, związany z fitnessem od wielu lat. Pokazuję, że każdy może znaleźć jakąś formę ruchu, która sprawi mu przyjemność i zadowolenie.


  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".