• Autor: kam_ila
    • Wyświetleń: 4012
    • Dodano: 2022-09-14 / 10:59
    • Komentarzy: 1

    Ośmiokrotne Mistrzostwo Europy dla tancerzy RAMADA TEAM z Opola

    Zawodnicy RAMADA TEAM zaprezentowali łącznie 46 choreografii i stanęli na podium aż 22 razy zdobywając 8 złotych, 10 srebrnych i 4 brązowe medale.


    W dniach 8-11 września 2022r. w Macedonii (Skopje) odbyły się Mistrzostwa Europy IDO EUROPEAN BALLET, JAZZ, MODERN AND CONTEMPORARY CHAMPIONSHIPS 2022. Na arenie europejskiej, miasto Opole i Polskę reprezentowali tancerze Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca RAMADA, którzy dzięki kwalifikacji z Mistrzostw Polski walczyli o tytuły najlepszych tancerzy wraz z zawodnikami z całej Europy.

    Na scenie zaprezentowało się łącznie ponad 2000 zawodników, z 22 krajów które oceniało profesjonalne, międzynarodowe jury.

    Zawodnicy RAMADA TEAM zaprezentowali łącznie 46 choreografii i stanęli na podium aż 22 razy zdobywając 8 złotych, 10 srebrnych i 4 brązowe medale.

    Klasyfikacja zawodników Ramada Team na Mistrzostwach Europy w poszczególnych technikach:

    BALET
    1 miejsce formacja balet seniorzy
    1 miejsce grupa balet seniorzy
    1 miejsce grupa balet juniorzy
    1 miejsce Anna Zadorska solo balet repertuar junior2
    1 miejsce Blanka Ukarma solo Balet Open junior 1
    1 miejsce Blanka Ukarma solo Balet Repertuar junior 1
    1 miejsce Julia Ciszewska i Markus Gonsior duet Balet 17+
    2 miejsce formacja balet juniorzy
    2 miejsce Karolina Skorupa solo Balet Repertuar junior 2
    2 miejsce Zofia Szpryngiel solo Balet open 17+
    2 miejsce Anna Zadorska solo Balet open junior 2
    2 miejsce Karolina Guzy i Hanna Gajewska duet Balet 17+
    3 miejsce formacja balet dzieci
    3 miejsce Anna Czajkowska solo Balet open 17+
    3 miejsce Emilia Grzenia solo Balet repertuar junior 1
    4 miejsce grupa balet dzieci
    5 miejsce Wiktoria Haczkiewicz solo Balet open 17+
    8 miejsce Karolina Guzy solo Balet 17+
    Choreografia balet: Martyna Dobosz, Rafał Minkiewicz, Izabela Przepiórska-Górniak, Żanetta Borówka, Julia Ciszewska, Mira Grodziecka-Makulska

    MODERN
    2 miejsce formacja modern seniorzy
    2 miejsce grupa modern seniorzy "show must go on"
    2 miejsce Markus Gonsior solo modern 17+
    4 miejsce Anna Czajkowska i Markus Gonsior duet Modern 17+
    4 miejsce Milena Zdzuj i Julia Cebulla duet modern junior 1
    5 miejsce grupa modern senior "the help"
    7 miejsce formacja modern juniorzy
    8 miejsce grupa dzieci modern
    8 miejsce Julia Cebulla solo Modern junior 1
    8 miejsce Oliwia Chudy solo Modern 17+
    9 miejsce formacja dzieci modern
    9 Anna Czajkowska solo Modern 17+
    10 miejsce Milena Zdzuj solo Modern junior 1
    12 miejsce grupa juniorzy modern
    Choreografia modern: Agnieszka Mołodowicz, Barbara Królicka, Katarzyna Kuta, Rafał Minkiewicz

    JAZZ
    1 miejsce formacja jazz seniorzy
    2 miejsce formacja jazz dzieci
    2 miejsce Markus Gonsior solo jazz 17+
    3 miejsce grupa jazz seniorzy "be italian"
    4 miejsce Oliwia Chudy solo Jazz 17+
    4 miejsce Anna Czajkowska i Markus Gonsior duet Jazz 17+
    5 miejsce grupa jazz senior "big spender"
    6 miejsce Milena Zdzuj solo Jazz junior1
    7 miejsce grupa jazz juniorzy
    7 miejsce Julia Cebulla solo Jazz junior1
    7 miejsce Zofia Szpryngiel i Wiktoria Haczkiewicz duet jazz 17+
    10 miejsce formacja jazz juniorzy
    Choreografia jazz: Barbara Królicka, Katarzyna Kuta

    Zdjęcie (1/14)

    (Fot. Ramada Opole)

    reklama

    Napisz co o tym myślisz!

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2022-09-14 12:45:02 [89.67.3.*] id:1647611  
    DonPedro69: Napisał postów [9883], status [VIP] Reputacja
    Pyikne te nasze dziouchy ;-)

    Nick:
    Treść: