• Dodano: 2022-09-10 / 10:09
    • Komentarzy: 3

Odra przegrywa kolejne spotkanie w tym sezonie

Po spotkaniu Piotr Plewnia oddał się do dyspozycji zarządu.

Zła seria Opolan trwa. Zawodnicy Odry po raz kolejny schodzili z boiska pokonani - tym razem po meczu wyjazdowym z GKS-em Tychy, który zakończył się wynikiem 0:2.

Tyszanie podchodzili do spotkania, po blamażu z Arką Gdynia 0:5, natomiast Odra w poprzedniej kolejce z innym śląskim zespołem - GKS Katowice 0:1 przy Oleskiej.

O pierwszej połowie cokolwiek dobrego na pisać w wykonaniu obu stron. Niby GKS próbował więcej podchodzić pod pole karne przeciwnika, ale żaden ze strzałów nie stworzył większego zagrożenia bramki strzeżonej przez Dominika Kalinowskiego, natomiast Opolanie nie pokazali żadnej konkretnej akcji ofensywnej i bez bramek do przerwy.

Po zmianie stron dość szybko gospodarze wyszli na prowadzenie. W 51 minucie podanie Antonio Domíngueza wykorzystał Wiktor Zytek i było 1:0. Gra Opolan nie polepszyła się jednak ani trochę, a wynik 10 minut przed końcem gry ustalił Patryk Mikita i trzy punkty zostały w Tychach, a trener Piotr Plewnia zapowiedział, że oddaje się do dyspozycji zarządu, więc w najbliższych dniach poznamy przyszłość szkoleniowca.

GKS Tychy - Odra Opole 2:0 (0:0)1:0 - Wiktor Żytek 51'2:0 - Patryk Mikita 80

2022-09-10 16:17:17 [46.134.16.*] id:1647351
    Polpha: Napisał postów [9416], status [VIP] Reputacja
    Piotrek, głowa do góry. Ochłoń, zmień otoczenie, tutaj i tak wiele zrobiłeś, a z pustego to i Salomon nie naleje, nie twoja wina tylko zarządu za olanie wzmocnień w przerwie letniej

2022-09-10 13:14:17 [46.134.139.*] id:1647326
    JutroalboWcale: Napisała postów [473], status [pismak] Reputacja
    Arkadiusz będzie musiał cały urząd wraz z rodzinami i dzieci z podstawówki wysyłać aby ten stadion w II lidze zapełnić.

2022-09-10 11:52:45 [83.26.162.*] id:1647319
    maromarko: Napisał postów [47], status [rozkręca się] Reputacja
    To ile w końcu będzie kosztował nowy stadion dla Odry Opole? 100, 150, 200, a może 300 mln złotych? Założę się, że ten samograj finansowy będzie grał w pierwszej lidze!!!