• Komentarzy: 3

Dawid Lach brązowym medalistom Mistrzostw Europy U-19!

(Fot. UEFA)

W półfinale ulegli gospodarzom turnieju - Hiszpanom

Tak blisko finału! Reprezentacja Polski U-19 w futsalu z zawodnikiem Dremanu Futsal - Dawidem Lachem w składzie - uległa po dogrywce Hiszpanii 2:5 i zajmuje ex aequo trzecie miejsce w turnieju z reprezentacją Ukrainy.

Po pierwszej połowie lepsi byli Polacy, którzy za sprawą Kacpra Sendlewskiego wykorzystali rzut karny w 17 minucie. Niestety, w drugiej połowie w ciągu niecałych 60 sekund Hiszpanie wyprowadzili dwa ciosy i to oni prowadzili w spotkaniu. W 27 minucie jednak Filip Turkowyd wyrównał stan meczu i doprowadzili do dogrywki. Tam już niestety lepsi okazali się być Hiszpanie, którzy zadali Polakom trzy ciosy i to oni awansowali do finału.

Hiszpania 5-2 pd. Polska
    Álex García 24, Adrián Rivera 24, Nicolás Marrón 43, 49, Jorge Carrasco 46 - Kacper Sendlewski 17 (k), Filip Turkowyd 27

2022-09-09 16:42:59 [194.29.182.*] id:1647291
    Balaenoptera: Napisał postów [98], status [rozkręcił się] Reputacja
    "brązowym medalistom" :) normalnie coraz gorzej w necie z naszym językiem

2022-09-09 17:05:29 [46.134.16.*] id:1647293
    Polpha: Napisał postów [9434], status [VIP] Reputacja