• Wyświetleń: 801
    • Dodano: 2022-09-12 / 09:09

Porażka Dremanu z Mistrzem Polski

Futsaliści z Opola pokazali się z bardzo dobrej strony

Ach jaka szkoda tego spotkania! Futsaliści Dremanu Futsal ulegli na wyjeździe w Gliwicach 3:4 z miejscowym Piastem, choć z biegu spotkania wcale nie musieli wyjeżdżać pokonani.

W pierwszej połowie działo się niewiele, o czym świadczyła też liczba bramek - ta jedyna padła dla gospodarzy, a na prowadzenie wyprowadził ich Lazaretti. Świetnie Piast zaczął także po zmianie stron - gdyż podwyższył Graca. W 26 w końcu sposób na bramkarza Gliwiczan znalazł Dreman - a dokładniej mówiąc Felipe, a w 30 minucie strzelił Wadym Ivanow, lecz szczęście z wyrównania trwało krótko, gdyż szybko odpowiedzieli ponownie miejscowi. Pięć minut przed końcem było 3:3, gdyż bramkę zdobył Nuno Chuva, lecz decydującą bramkę zdobył z rzutu karnego zdobył Bertoline. Na domiar złego dla gości, na trybun został odesłany wściekły szkoleniowiec Opolan - Jarosław Patałuch.

Piast Gliwice - Dreman Opole Komprachcice 4:3 (1:0)
    Lazaretii 15', Graca 21', Śmiałkowski 31', Bertoline 37' - Felipe 26', Iwanow 30', Chuva 36'