• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 7239
  • Dodano: 2022-09-08 / 11:32
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie pojazdów w Chrząstowicach

  Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów doszło dziś rano na drodze w Chrząstowicach. Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu.

  W czwartek 8 września przed godziną 8.00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych koło stacji paliw w Chrząstowicach. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol policji.

  Uczestnicy zdarzenia zostali przekazani pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na czas działań służb występowały niewielkie utrudnienia w ruchu. Policjanci pracujący na miejscu ustalają okoliczności zdarzenia.

  Policja apeluje o szczególną ostrożność podczas jazdy, szczególnie w godzinach porannych, kiedy po rozpoczęciu roku szkolnego ruch jest zdecydowanie większy. Niestety pośpiech i nieuwaga bardzo często prowadzą do porannych zdarzeń drogowych. Uważajmy na siebie.

  Zdjęcie (1/10)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".