• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3260
  • Dodano: 2022-09-06 / 10:10
  • Komentarzy: 0

  Piłkarze amatorzy rozpoczęli kolejną edycję "OLO"

  Rozpoczęła się jesienna edycja rozgrywek piłkarzy amatorów na opolskich Orlikach, kto zwycięży w 19 edycji rozgrywek?


  Rozpoczęły się zmagania piłkarzy amatorów na opolskich orlikach. To już XIX edycja sportowej akcji skierowanej do miłośników piłki nożnej.

  Liga, w której biorą udział amatorskie drużny z całego województwa promuje wychowanie przez sport i szerzenie zdrowego trybu życia oraz aktywizuje mieszkańców Opola i powiatu do uprawiania sportów zespołowych. Mimo niesprzyjającej pogody podjęto decyzję, że niedzielne mecze zostaną rozegrane według planu.

  Rosnąca popularność amatorskich rozgrywek piłkarskich skłoniła organizatorów do utworzenia aż 4 lig "OLO". Przypomnijmy, że w każdej z czterech lig występuje po 10 zespołów. Na boiskach orlik rywalizuje ze sobą ponad 600 zawodników!

  Zwycięzcą wiosennych rozgrywek XVIII edycji została drużyna Opolskich Żubrów. W wiosennych zmaganiach wzięła udział rekordowa liczba 45 zespołów, które rywalizowały ze sobą w 4 ligach. W drugiej lidze triumfował zespół FC Tatusie, w trzeciej- NWK Waluś Instal Opole, a w czwartej - FC Bucket Opole.

  Dodajmy, ze Portal 24opole.pl jest patronem OLO od pierwszej edycji.

  Zdjęcie (1/32)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".