• Dodano: 2022-09-06 / 08:20
    • Komentarzy: 4

Odra przegrywa z GKS-em Katowice.

Decydująca bramka padła już w 17 minucie.

Opolanie dalej w kłopotach! Zawodnicy Piotra Plewni mimo atutu własnego boiska ulegli z GKS-em Katowice 0:1.

Przed spotkaniem wyżej stały notowania gości z Górnego Śląska, którzy byli wyżej w tabeli od Odry, która miała łącznie siedem punktów po ośmiu kolejkach. I faktycznie, to oni jako pierwsi wymierzyli cios przeciwnikowi, zdobywając bramkę - w 17 minucie Arkadiusz Jedrych wyprowadził popularną "Gieksę" na prowadzenie. Opolanie szukali odpowiedzi, jednakże byli w swoich poczynaniach bardzo bojaźliwi oraz nie mieli pomysłu na sforsowanie defensywy rywali.

Po zmianie stron Odrę było stać tylko na chwilowy zryw, gdzie mogli poważnie zagrozić gościom. Jednakże, wraz z upływem czasu Opolanie zwalniali tempo, a też przyjezdni nie kwapili się do tego, by zwiększyć swoją przewagę, gdyż mieli pełną kontrolę nad wynikiem. Na domiar złego, gospodarze nie dokończyli spotkania w komplecie, gdyż w bardzo krótkim odstępie czasu za dwie żółte kartki boisko opuścił Oskar Paprzycki.

Odra Opole - GKS Katowice 0:1 (0:1)
    Bramka Jędrych - 17 min.

Zdjęcie (1/17)

2022-09-06 10:33:38 [77.113.38.*] id:1647047
    Polpha: Napisał postów [9446], status [VIP] Reputacja
    To już przestaje być zabawne. Ile jeszcze takich porażek, zeby działacze przejrzeli na oczy. Powtarzam, jak można wygrywać, jak odeszło w przerwie wakacyjnej 8 dobrych grajków, a zakontraktowali jednego.. te porażki nie biorą się znikąd

2022-09-07 12:00:06 [31.0.38.*] id:1647116
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja