Zobacz takze
Wypadek na DK45 między Bierdzanami a Trzebiszynem. Kierowca trafił do szpitala
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".










































































































































































































































































































































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP]
Z życia wzięte ;) Na przesluchani bylo teraz pewnie tak; No siema, tu Ciasny Gacek.To nie ja! Mogli to zrobic chlopcy od Juliana Sprzedawczyka to jest taka... konkurencyjna grupa przestępcza. Moze jednak powiem tyle co wiem to potem mniej wylapie-pomyslal Gacek?! I tak tez zrobil. To nie ja podpalilem butle, ja tylko trzymalem w reku pudelko zapalek bo ziom z mojej grupy przestepczej Wąski Damian chcial ognia ;) Wszystcy juz wiedza o mojej dobroci plynacej z serca po piesc, chcac w dobrej wieże mu pomoc w drugiej rece podtrzymywalem mu ta butle gdyz ziom mial tez tylko jedna wolna reke bo druga odpalal zapalki. Nastepnie co do pozostalej trojki to trudno teraz stwierdzić czy brali oni udzial wtym zajsciu, bo z tego co wiemi i widzialem to oni oslaniali nas by powiew wiatru nie gasil odpalanych zapalek ;)wiec jak wczesniej wspomnialem na pewno nie zrobiłem tego ja, ani nikt... powtarzam nikt z mojej grupy przestępczej. A korzystając z okazji, chciałem pozdrowić moją mamę i wszystkich ziomow i ziomalki z Zespołu Szkół Specjalnych w Opolu na ul. Książąt Opolskich i osiedlowych lawek na ZWM-ie.