• Wyświetleń: 1044
    • Dodano: 2022-08-29 / 07:41

Dreman remisem otwiera sezon

Opolanie przystąpili do meczu w osłabionym składzie

Futsalowe emocje wróciły w pełni! Dreman Futsal Opole Komprachcice przystąpił do trzeciego sezonu w najwyższej lidze futsalu w Polsce. Celem dla Opolan jest zdobycie upragnionego medalu.

Niestety, Opolanie przystąpili do spotkania w mocno osłabionym składzie, gdyż zabrakło dwóch niewątpliwie bardzo mocnych ogniw w składzie - Tomasza Luteckiego oraz Marcina Grzywę.

Dreman otworzył rywalizację w tym sezonie z FC Toruń na parkiecie rywala - i zaczął najlepiej jak mógł, od trafienia Wadyma Ivanowa w 11 minucie. Niestety, rywale za sprawą Ortiza dość szybko odzyskali kontakt z przyjezdnymi i wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza część gry.

W drugiej połowie dość szybko ponownie wyszli na prowadzenie goście - i ponownie za sprawą Iwanowa. Niestety najpierw w 27 minucie przez samobójcze trafienie Nico gospodarze wyrównali, a następnie w 32 minucie wyszli na prowadzenie i wydawało się, że to oni zgarną komplet punktów na inaugurację. Na całe szczęście, niecałe 120 sekund przed końcem, nowy nabytek Opolan - Denys Blank ustalił wynik tego spotkania.