• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 13781
    • Dodano: 2010-06-08 / 18:01
    • Komentarzy: 174

    Zabili kobietę, bo odmówiła seksu

    Zabili kobietę, bo odmówiła seksu

    (Fot. Dżacheć)

    Oskarżeni o morderstwo, ostatecznie zostali skazani za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Zapadły wyroki w bulwersującej sprawie zabójstwa kobiety w Brzegu w 2002 roku.

    30-letni Rafał P. spędzi za kratkami 6 lat, a jego kompan 27-letni Sebastian S. - 6,5 roku. Obaj mężczyźni zostali skazani za śmiertelne pobicie Zdzisławy P.

    Zobacz takze Jechał pijany mimo dwóch dożywotnich zakazów. W aucie przewoził troje malutkich dzieci

    Początkowo do zabójstwa przyznał się Jerzy H. Wkrótce odwołał swoje zeznania, twierdząc, że do zbrodni przyznał się, bo był pijany. Postawiono mu zarzut mordestwa, jednak w trakcie procesu oskarżonego uniewinniono. Od wyroku odwołała się prokuratura w Brzegu, dlatego Sąd Apelacyjny we Wrocławiu nakazał powtórzyć proces.

    W trakcie kolejnego procesu jeden ze świadków zeznał, że Rafał P. chwalił się w Brzegu, że to on zabił kobietę. Mężczyznę zatrzymano. Sprawca przyznał się do winy. Z jego zeznań wynika, że wraz z nim morderstwa dokonał Sebastian S. Ten jednak nie przyznaje się do winy.

    Zobacz takze Tata nie tylko od święta. Tak zaczyna się jedna z najważniejszych ról w życiu

    We wrześniu 2008 roku Sąd Okręgowy w Opolu uznał Rafała P. winnym pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Skazano go na 8 lat więzienia, zaś Sebastiana S. uniewinniono. Wyrok znów trafił do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu, który polecił ponownie powtórzyć proces.

    Rafał P. i Sebastian S. pili alkohol razem ze Zdzisławą P na terenie dawnej wikliniarni w Brzegu w październiku 2002 roku. Sebastian S. zaproponował kobiecie seks oralny. Gdy ta odmówiła, kopnął ją w twarz. Potem oprawcy rozebrali kobietę, a Sebastan S. zapalniczką przypalali jej piersi. Potem okładali kobietę gałęzią i włożyli ją do starej lodówki. Zdzisława P. zmarła w wyniku odniesionych ran.

    - Wyrok nie jest prawomocny. Sebastian S. zapowiada złożenie apelacji - informuje Ewa Kosowska-Korniak z biura prasowego Sądu Okręgowego w Opolu.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Zabili kobietę, bo odmówiła seksu
    Zabili kobietę, bo odmówiła seksu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2010-06-11 13:31:17 [83.27.112.*] id:341040  
    ripper132: Napisał postów [283], status [maniak] Reputacja
    z takimi to nie wiem co bym zrobil, najlepsze to chinski tortury xD przywiazac na lezaco i polozyc glowe pod kranem z ktorego kapal by woda:D:D:D:D:D

    Nick:
    Treść:
    2010-06-11 11:20:39 [78.131.176.*] id:340932  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    uciąć jaja i wstadzi w tyłki i niech tak biegają po mieście

    Nick:
    Treść:
    2010-06-09 15:19:31 [81.3.214.*] id:339532  
    Maro1988: Napisał postów [250], status [maniak] Reputacja
    Za 6 lat taka menda wyjdzie jak nie po 4 i dalej będzie zabijać!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-06-11 10:27:20 [83.4.219.*] id:340896  
    kadka: Napisał postów [79], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    niby więzienie resocjalizuje ale w niektórych przypadkach jest o 360 na odwrót. Jeszcze wyjdzie taki zakapior i kolejna tragedia gotowa ;/
    2010-06-09 08:10:39 [77.253.68.*] id:339285  
    [moderacja]: Napisał postów [899], status [pismak] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [14]
    2010-06-09 08:12:14 [84.10.131.*] id:339288  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    naturalne?? Dla kogo???? przypadek? Podpalanie zapalniczką to przypadek, ty jesteś głupszy niż myślałam...
    2010-06-09 08:17:32 [77.253.68.*] id:339294  
    [moderacja]: Napisał postów [899], status [pismak] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]
    2010-06-09 08:22:43 [84.10.131.*] id:339296  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Taka fajna sprawa po pijaku dymanko??? Co niektórzy to rzeczywiście mają nasrane i nie wymieszane...
    2010-06-09 08:41:27 [77.253.68.*] id:339300  
    [moderacja]: Napisał postów [899], status [pismak] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]
    2010-06-09 08:46:08 [83.29.100.*] id:339301  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    ło matko,ło Jezusicku jaki ten fan oderki debilny
    2010-06-09 09:01:11 [217.197.72.*] id:339306  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    FO, taki gawędziarz z Ciebie? Prawda jest taka, że gdyby nie krowy na polu to byś w życiu gołej dupy na oczy nie widział :P
    [2]
    2010-06-09 09:06:34 [83.10.79.*] id:339307  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    no tak jak kiedys bedziesz miał córke i ona powie ze idzie pic z kolega na rynek to co powiesz ... a moze sprawdzisz czy chłopak nie ma zapalniczki..?
    2010-06-09 09:07:27 [79.185.222.*] id:339308  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    spun:Powiem Ci tak JESTES WIELKI.....hahahahahahaha...
    2010-06-09 09:18:24 [77.253.68.*] id:339317  
    [moderacja]: Napisał postów [899], status [pismak] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-09 09:44:23 [194.29.180.*] id:339329  
    Diament 1988: Napisał postów [32], status [rozkręca się] Reputacja
    mamy do czynienia z pedofolstwem. gimnazjalistka ma 15 lat w ostatniej klasie.. masakra
    2010-06-09 09:49:54 [79.185.222.*] id:339330  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    Diament 1988:Spokojnie jak to mówi przysłowie " krowa duzo buczy mało mleka daje".Wiec wiesz on czyta "brawo" albo inna gazete a potem snia mu sie nastolatki..
    2010-06-09 14:52:21 [83.22.150.*] id:339514  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    fan_oderki Oderka opole to dobry nawóz na pole :) pozdrowienia dla baranka FO
    2010-06-09 20:57:34 [77.253.66.*] id:339912  
    fan_oderki: Napisał postów [899], status [pismak] Reputacja
    w ostatnniej klasie ma 16 a tak ogolnie to nieuku od 15 lat mozna posuwac nie znasz prawa wiec nara
    [-4]
    2010-06-10 23:57:57 [83.22.163.*] id:340815  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    W III gimnazjum po Nowym roku teoretycznie każda powinna mieć skończone 15. Więc tępy c***u naucz się pisać zrozumiale...
    2010-06-10 23:32:12 [178.37.47.*] id:340807  
    manson: Napisał postów [63], status [rozkręcił się] Reputacja
    znam goscia który poszedł siedziec za pobicie ze skutkiem smiertelnym ale w obronie jakiejś dziewczyny która napadło dwóch gaszków.jeden niefortunnie po ciosie upadł głowa na chodnik i niestety zszedł.kolo dostał 4 czy 6 lat.ale za takie pobicie jak ww to karałbym od 15 w góre i to bezwzglednego ciezkiego pierdla..

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 23:36:31 [91.36.73.*] id:339177  
    sloneczko: Napisała postów [167], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    6 lat? ok to znaczy ze czlowiek juz nic nie warty jest,to jest Polskie prawo,szkoda gadac...wyjdo po 6 latach i zrobio to znowu..tortury am do samierci.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2010-06-08 23:51:22 [149.156.124.*] id:339192  
    duga: Napisał postów [1489], status [Szycha] Reputacja
    "wyjdo nie wyjdo" ale nick jak najbardziej aktualny
    2010-06-09 07:42:38 [84.10.131.*] id:339268  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Już mnie nic nie dziwi, takie właśnie prawo, więc pamiętaj nie nożem raz tylko pobij na śmierć i przypalaj zapalniczką, bo za pierwsze dostaniesz 25lat a za drugie 6...paranoja
    2010-06-09 17:05:48 [91.36.34.*] id:339633  
    sloneczko: Napisała postów [167], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    hehe,jezeli juz karani byli to powinni byc szczegolnie potraktowani..no ale niestety nie nam osodzac
    2010-06-09 14:18:42 [217.197.77.*] id:339490  
    twentyseven: Napisał postów [23], status [nowy] Reputacja
    6 lat za śmiertelne pobicie!!??!!Nasz kraj to jedno wielkie gówno!!!!!!!!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-06-09 14:24:10 [83.22.150.*] id:339494  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    pieć lat za posiadanie , 10 używanie. polskie Sądy to.... dno..... okazało się że były okoliczności łagodzące kare qerwa
    2010-06-09 12:03:06 [77.253.70.*] id:339404  
    jakinic: Napisał postów [105], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    mam nadzieję ze wpisy pod tym artykułem przeczyta p.Prokurator" i ludzie jemu podwładni i zastanowią się nad swoim g-wno wartym życiem.. pozdrawiam wszystkich sędziów i składam kondolecje "polskiemu wymiarowi sprawiedliwości" KOMPROMITACJA...........

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-06-09 14:01:43 [217.197.72.*] id:339481  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Takie zarzuty to pisz do ludzi zasiadających w sejmie i do tych co nowelizują kodeks karny. Prokurator i sędzia to nie kat co sam wymierza sprawiedliwość.
    2010-06-09 12:33:06 [109.243.103.*] id:339436  
    haggis: Napisał postów [190], status [wyjadacz] Reputacja
    O prosze,a niejaki Pineza za kopniecie w tylek dilera narkotykow siedzi juz chyba 10 lat,logika podpowiada,ze mogl go zabic,dostalby mniejszy wyrok.
    [-2]

    Nick:
    Treść:
    2010-06-09 10:54:55 [80.51.29.*] id:339356  
    kkasicaa: Napisał postów [8], status [nowy] Reputacja
    W tym kraju gorsze wyroki dostaja zlodzieje niz mordercy... Szkoda slow... Czy juz nic nie znaczy ludzkie zycie??

    Nick:
    Treść:
    2010-06-09 10:25:38 [94.254.240.*] id:339342  
    CASTOludek: Napisał postów [33], status [ Prawie Troll ]
    porazka ten wyrok...czym sie kieruje sedzia dajac taki wyrok..tym ze dostal kase czy co bo nie rozumiem takiej decyzji...jeszcze to jak sie bestialsko nad ofiara znecali...i cyce przypalic i na kare smierci...bo tak to z nasze kasy ich bedziemy utrzymywali...a nie jedna rodzina niema co do garnka wlozyc a tu bedzie trzeba darmozjadow utrzymywac :(

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-06-09 10:35:59 [149.156.124.*] id:339346  
    duga: Napisał postów [1489], status [Szycha] Reputacja
    wiesz moze zabil pierwszy raz - to jakas ulga musi byc (?)
    2010-06-09 09:24:45 [178.37.15.*] id:339324  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    Śmiech na sali! 6 lat za morderstwo. A 10 lat za 3 roślinki na oknie....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2010-06-09 09:34:50 [79.185.222.*] id:339326  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    Kurcze moja mama ma z 10 sadzonek pomidorków posadzone w ogrodku.masakra dostanie dozywocie??:]:]...
    2010-06-09 09:37:30 [93.221.55.*] id:339327  
    Myszka: Napisała postów [1780], status [Szycha] Reputacja
    Misiek nie ładnie tak kablować na własną matkę :P
    2010-06-09 09:43:01 [79.185.222.*] id:339328  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    Myszka:jak kablowac ja mam PRAWDZIWE sadzonki pomidorków.Moja mamusia jest grzeczna hehehe.
    2010-06-09 09:10:08 [93.221.55.*] id:339311  
    Myszka: Napisała postów [1780], status [Szycha] Reputacja
    Ten wyrok to jakaś żenada! Powinno być jak nic 25 lat!!! Dla mnie wyrok brzmi jak przyzwolenie na takie zachowania w naszym społeczeństwie.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2010-06-09 09:12:35 [79.185.222.*] id:339312  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    Hej a jak inaczej to nazwac..popieram Twoj post...szkoda słow...gwałca zabijaja dostaja takie wyroki co by sie kon usmiał...
    2010-06-09 09:14:20 [217.197.72.*] id:339313  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Smutne, ale prawdziwe :\
    2010-06-09 09:16:14 [93.221.55.*] id:339314  
    Myszka: Napisała postów [1780], status [Szycha] Reputacja
    Osoby które przekroczą granicę obrony koniecznie dostają nie raz wyższe wyroki. Po prostu masakra i gdzie tu sprawiedliwość? Jak mamy czuć się bezpieczni w takim państwie, kiedy oprawca ma większe prawa niż ofiara. :(
    2010-06-09 09:21:43 [77.253.68.*] id:339319  
    fan_oderki: Napisał postów [899], status [pismak] Reputacja
    wyrok jest sprawiedliwy. nie chcieli jej zabic i tyle w temacie. wyroki sadu nie podlegaja podważeniu
    [-2]
    2010-06-09 09:23:23 [93.221.55.*] id:339321  
    Myszka: Napisała postów [1780], status [Szycha] Reputacja
    Fan słaba wypowiedź po Tobie spodziewałam się czegoś bardziej bulwersującego :)
    2010-06-09 09:24:42 [93.221.55.*] id:339323  
    Myszka: Napisała postów [1780], status [Szycha] Reputacja
    Podważyć wyroku nie możemy ale to wolny kraj więc możemy spokojnie wyrazić nasze zdanie na ten temat!
    [1]
    2010-06-09 09:29:46 [79.185.222.*] id:339325  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    Myszka:Napisz mu demokracja bo biedak nie zrozumie o co Ci chodziło:D:D.hahahaha
    2010-06-08 18:29:50 [77.223.236.*] id:338842  
    stary.polska: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    Hubertus, a co Ty byś zrobił tym dupkom. Ale nie masz minusów i musisz w końcu coś sensownego powiedzieć na forum, dałbyś radę ??
    [-4]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2010-06-08 18:36:31 [87.204.110.*] id:338850  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Od wymierzania kary za przestępstwa jest Sąd.Wszystko co mogę napisać na ten temat.
    2010-06-08 18:38:13 [77.223.236.*] id:338851  
    stary.polska: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    Przypomnę Ci to "idealisto"!!
    [-4]
    2010-06-08 18:39:44 [77.223.236.*] id:338853  
    stary.polska: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    A jeszcze jedno, wyplułeś się już na dzisiaj z minusów??
    [-4]
    2010-06-09 09:08:34 [79.185.222.*] id:339310  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    Hubertus:Nie odpisuj tylko moderuj....
    2010-06-08 19:32:01 [83.232.116.*] id:338913  
    yankesik: Napisał postów [452], status [pismak] Reputacja
    TERAZ SEKSU IM NIE ZABRAKNIE ;))
    [-1]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-06-08 19:45:06 [83.22.126.*] id:338926  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    szczególnie oralnego..
    2010-06-09 08:51:53 [83.10.79.*] id:339303  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    no co wy lody beda i to kręcone z bita smietana i to świeżą
    2010-06-09 08:04:24 [83.5.73.*] id:339279  
    NATALUSKA: Napisała postów [1570], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Oby z nimi stało się to samo w pudle!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2010-06-09 08:10:25 [83.10.79.*] id:339284  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    ja mysle ze bede trzymał a ty natulka wez palnik gazowy i butle i przypalimy mu jaka co ?
    2010-06-09 08:28:26 [83.5.73.*] id:339297  
    NATALUSKA: Napisała postów [1570], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    A wiesz,że chętnie :)
    2010-06-09 08:49:25 [83.10.79.*] id:339302  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    no natalka to spotykamy sie na rynku poznasz mnie po butli gazowej na plecach i palniku w reku i zgrzewką piwa
    2010-06-09 08:38:26 [88.220.37.*] id:339299  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    Powiesić na najbliższym drzewie a najpierw obciąć "małego". Takie zwierzęta nie rokują na przyszłość.

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 18:08:18 [83.30.138.*] id:338803  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    hubertus- mam prośbe wykasuj ten artykół bo jest na poziomie 2 klasy podstawówki. pisał go anusiak lub .... no nie mam okreslenia. analfabeta:)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2010-06-08 18:13:52 [83.30.138.*] id:338812  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    i cisza.... "artykół" jest do bani:)
    2010-06-08 18:19:20 [87.204.110.*] id:338825  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Twojego "Artykółu" nigdy nie wykasujemy! ,wręcz przeciwnie niech będzie przykładem dla innych!!!
    2010-06-09 08:18:48 [83.10.79.*] id:339295  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    a ja mam propozycje . kupie Ci słownik ortograficzny i zapisze do 2 klasy SP...
    2010-06-09 00:06:58 [77.112.227.*] id:339205  
    radotom: Napisał postów [1859], status [Szycha] Reputacja
    alkohol, pijana baba, winni rozwodnicy,single i pijaki - bić, jeden z Pępic smali holewki do mojej kobiety, po mordzie...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-06-09 08:17:13 [83.10.79.*] id:339293  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    ja tez mam smaki na babki ale nie przypalam ich zapalniczkami..
    2010-06-09 01:23:13 [87.207.236.*] id:339243  
    allah90: Napisał postów [220], status [maniak] Reputacja
    Oko za oko Ząb za Ząb gdzie jest prawo

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-06-09 08:15:45 [83.10.79.*] id:339292  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    ja bym tam nie chciał go sadzic
    2010-06-08 23:37:58 [195.93.60.*] id:339181  
    Mira25: Napisał postów [24], status [nowy] Reputacja
    straszne to jest Co sie dzieje na tym swiecie bo nie chiala sexu oralnego szok Jak ja juz slysze wiezenie,za takie cos cieplo jedzenie itd za pare lat wyjda i zyja dalej a kobiecie nikt zycie nie zwroci Powinni do konca zycia sie meczyc z dnia na dzien gorsza meczarnia Bo kara smierci to tez nie rozwiazanie .....umrze i juz po nim bez bolu powinni h..je cierpiec do konca swoich dni .........................ale coz nie nam osadzac

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2010-06-08 23:42:22 [88.77.3.*] id:339185  
    STASZK: Napisał postów [2304], status [Szycha] Reputacja
    no i teraz maja cieplo,tv,radio,koks,sex,i wszystko za darmo
    2010-06-09 07:40:14 [84.10.131.*] id:339266  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Ciekawe co będzie jak oni komuś tam w więzieniu odmówią...
    2010-06-09 08:14:52 [83.10.79.*] id:339291  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    sex ale jaki beda ich ładowac w zad... i po paru dniach a nie mówie latach to se chłopaki nawet porzadnie pierdnąc nie beda mogli... bo sie odrazu zkasztania ... tak ze jak moga niech rodzina przynienie wazeline...
    2010-06-09 07:48:24 [84.10.131.*] id:339270  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Za znęcanie się nad innym człowiekiem i zatłuczenie do na śmierć dostaje się 6 lat, nasze prawo jest łaskawe dla sadystów. Lepiej być katem niz ofiarą, takie wyroki są dla młodzieży JP i innych pokręconych ziomali tylko furtką do popełniania przestępstw, bo "jak zabiję dostanę 6 lat a to po 4 wyjdę..." No to pięknie, świetlana przyszłość nas czeka...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-06-09 08:11:59 [83.10.79.*] id:339287  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    keiko tak ze wiesz mozesz jechac z laskami ile wlezie ile pala pozwoli bo i tak dostaniesz jakies 6 lat a za dobre sprawowanie w celi wyjdziesz za 3 lata juz jako prawdziwa kobieta..
    2010-06-09 08:14:45 [84.10.131.*] id:339290  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    sorry , ale nie rozumiem, uważasz,że więzienie i zabójstwo czyni z kogoś "prawdziwą" kobietę, to wolę nie mysleć jaką masz żonę...jeśli masz
    2010-06-08 19:00:02 [79.191.232.*] id:338868  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    zabili bo odmówiła seksu hehehhh.... a tyle ich stoi pod lasem chętnych-gdzie sęs gdzie logika

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-06-09 07:44:29 [84.10.131.*] id:339269  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    bo tej tylko piwko za kilka zeta, a te z lasu chcą gotówkę
    2010-06-09 08:09:26 [83.10.79.*] id:339282  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    jak bys chciał moge mu zaproponowac owce (koles wypasa owce nie daleko makro)
    2010-06-09 08:07:24 [83.10.79.*] id:339281  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    a ja powiem tak w tym sądzie powinni dac lepsze ławki powinna byc jakas skóra ławki powinny byc obite materiałem ... bo jeszcze jakis skazany sobie dup... odparzy i co koledzy w celi beda mieli

    Nick:
    Treść:
    2010-06-09 03:39:17 [86.25.208.*] id:339257  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Patologia! Szkoda slow.

    Nick:
    Treść:
    2010-06-09 00:04:43 [89.78.76.*] id:339201  
    [moderacja]: Napisała postów [1424], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [9]
    2010-06-09 00:06:34 [87.204.110.*] id:339204  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    A tak poza ty, to masz przepustkę z Wodociągowej ,czy uciekłaś?
    2010-06-09 00:08:50 [88.77.3.*] id:339206  
    STASZK: Napisał postów [2304], status [Szycha] Reputacja
    hahaha
    2010-06-09 00:10:37 [83.30.222.*] id:339208  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    z Zottu uciekł przetwór mleczny :D
    2010-06-09 00:14:40 [87.204.110.*] id:339212  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Jeszcze tego po powodzi nam brakowało?! Po klęsce żywiołowej,nastąpi zatrucie środowiska! :-(
    2010-06-09 00:15:25 [94.254.170.*] id:339213  
    ATyCzyj: Napisała postów [4], status [żółtodziób] Reputacja
    Mam nadzieję, że dojrzala prawdziwa kobieta wie co pisze... Totalny nietakt z Twojej strony, taki komentarz pod tym artykulem...
    2010-06-09 00:19:17 [87.204.110.*] id:339215  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    To nie kobieta ,tylko forumowy TROLL! Nie ma co się przejmować!
    2010-06-09 00:19:41 [149.156.124.*] id:339216  
    duga: Napisał postów [1489], status [Szycha] Reputacja
    słoneczko zaszło - to na neta sie weszlo
    2010-06-09 00:23:01 [87.207.236.*] id:339217  
    BzZz: Napisał postów [3255], status [Szycha] Reputacja
    Widać, że bierze od dupy strony więc chyba podczas słoneczka uniknie bękarta.
    2010-06-09 01:14:41 [217.197.72.*] id:339238  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Gosia Kefir, masz fascynujące życie :)
    2010-06-08 23:41:45 [82.170.1.*] id:339183  
    MonPio: Napisała postów [184], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    na drugiej fotce psior zajety czyms innym niz sprawa hehehe

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 23:21:21 [77.223.230.*] id:339166  
    [moderacja]: Napisał postów [6], status [nowy] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2010-06-08 23:22:55 [88.77.3.*] id:339169  
    STASZK: Napisał postów [2304], status [Szycha] Reputacja
    hahaha tez juz widzialem,nudno mu jest
    2010-06-08 23:24:10 [149.156.124.*] id:339172  
    duga: Napisał postów [1489], status [Szycha] Reputacja
    @F a ty myslisz ze jestes anonimowy w sieci i wszystko dozwolone? nie do konca
    2010-06-08 23:26:54 [91.193.208.*] id:339175  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    nawiazujac do nika - oczywiscie jak ktos ci porysuje samochod albo okradnie,ze nie wspomne o powazniejszych sprawach to nie zwrocisz sie do policji..przedyskutuj ten problem z kolegami.
    [1]
    2010-06-08 23:37:56 [83.30.222.*] id:339180  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    nareszcie...
    2010-06-08 23:31:50 [88.77.3.*] id:339176  
    STASZK: Napisał postów [2304], status [Szycha] Reputacja
    ja bym mu pokazal,moj glodny pisek by sie bardzo ciesza hehe

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 23:24:10 [178.37.18.*] id:339173  
    zarobiony: Napisał postów [191], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Przecież to nie oni - popatrzcie jak są skruszeni! "Dom zły" normalnie! Właśnie w takich momentach wacham się co do swoich przekonań w kwestii kary śmierci.

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 23:20:51 [79.185.209.*] id:339164  
    annise: Napisała postów [159], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    normalnie strach wchodzic na ta strone, bo codziennie newsy od ktorych wlos sie jezy na glowie. sebastianie jakistam, zycze ci z calego serca, i tobie podobym, smierc w meczarniach bo nie zaslugujesz na to by zabierac tlen porządnym ludziom...

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 22:27:05 [217.197.77.*] id:339104  
    opolanka77: Napisał postów [10], status [nowy] Reputacja
    żałosne.. 6 lat pożyją jak pączki w maśle na koszt podatników i wyjdą na wolność... bardzo kiepskie mamy sądy i beznadziejne prawo :( brak słów... powinno się stosować prawo talionu ... oko za oko, a nie w czasach bezrobocia dawać draniom wikt i opierunek !!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-06-08 22:40:58 [77.253.71.*] id:339117  
    Kuba_slona: Napisał postów [194], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Niech na siebie zarabiają!
    2010-06-08 21:59:37 [79.185.140.*] id:339073  
    PoGo: Napisał postów [-4294967010], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Masakra! Kara śmierci, dla takich ludzi!

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 21:00:45 [178.37.152.*] id:339021  
    [moderacja]: Napisał postów [899], status [pismak] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2010-06-08 21:16:27 [87.204.110.*] id:339029  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Bardzo dobry pomysł,oby jak najdłużej to trwało!
    2010-06-08 21:19:47 [88.77.3.*] id:339031  
    STASZK: Napisał postów [2304], status [Szycha] Reputacja
    fan_oderki,ona sie nazywa SEX BOMB
    2010-06-08 21:47:53 [178.37.152.*] id:339062  
    fan_oderki: Napisał postów [899], status [pismak] Reputacja
    do sex bomby to jej duzo brakuje ale czasem jestem przelotm w brzegu i chetnie postukalbym coss wtedy:-)
    [-2]
    2010-06-08 21:53:06 [87.204.110.*] id:339068  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Zacznij może od własnego czoła?
    2010-06-08 21:43:14 [77.223.227.*] id:339057  
    Remek: Napisał postów [675], status [rozpisany/na] Reputacja
    Przywiązać do drzewa gdzieś bardzo blisko pasiek i wysmarować proncie nektarem. Bestialstwo za bestialstwo.

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 21:43:03 [87.207.255.*] id:339056  
    kacisko: Napisał postów [2355], status [Szycha] Reputacja
    Toż to zwykłe barbarzyństwo a nie żadne pobicie!

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 21:42:29 [84.10.130.*] id:339055  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    chory kraj chora sprawiedliwość ... oto przykład kliniczny: "Oskarżeni o morderstwo, ostatecznie zostali skazani za pobicie ze skutkiem śmiertelnym" ... pytanie: ile było warte życie tej kobiety ? ... to jest kpina nie pierwszy raz w wykonaniu sądu "OB"
    [1]

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 18:15:01 [83.30.222.*] id:338816  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    zakupić im rajstopki i kosmetyczkę i oddać w ręce jakiegoś wyposzczonego Zdzisława, będą mieli seksu po pachy, po francusku też ....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-06-08 21:41:21 [87.207.255.*] id:339052  
    kacisko: Napisał postów [2355], status [Szycha] Reputacja
    Pokrak się nimi zajmie...
    2010-06-08 21:31:39 [89.78.78.*] id:339040  
    miskulka: Napisała postów [251], status [maniak] Reputacja
    jakoś trudno to nazwać pobiciem ze skutkiem śmiertelnym...

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 21:30:40 [217.197.77.*] id:339039  
    flash78: Napisał postów [47], status [rozkręca się] Reputacja
    ..."Oprócz włamania do hotelu klubu sportowego mężczyznom udowodniono jeszcze kilkanaście włamań do domów i garaży. Obaj mężczyźni przyznali się do włamań. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności..." "Oskarżeni o morderstwo, ostatecznie zostali skazani za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. zostali skazani za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Zapadły wyroki w bulwersującej sprawie zabójstwa kobiety w Brzegu w 2002 roku. 30-letni Rafał P. spędzi za kratkami 6 lat, a jego kompan 27-letni Sebastian S. - 6,5 roku." to mój komentarz w sprawie polskiego prawa
    [1]

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 20:44:43 [178.37.3.*] id:338992  
    elizabetlizi: Napisała postów [45], status [rozkręca się] Reputacja
    Z 2002 roku to co oni przez tyle czasu robili czekali na oklaski ? Cała Polska szkoda gadać....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-06-08 20:53:21 [83.4.23.*] id:339010  
    freeman: Napisał postów [1032], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    8 lat nieudolnej pracy śledczych i całego pseudo systemu prawnego na pewno będzie sowicie wynagrodzone! "...o to walczyliśmy..."???
    2010-06-08 21:25:13 [83.30.194.*] id:339036  
    spontaniczna: Napisał postów [78], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    dobrze wiadomo nie od dziś,że polskie prawo nie rządzi się żadnymi prawami. Wyroki, które są za poszczególne wykroczenia są żałosne. Dla przykładu kiedyś ktoś potrącił pieszego i groziło mu do 12 lat więzienia. Nie wiem, jaki był efekt końcowy, ale tych bandytów, to powinno się wsadzić na dożywocie- dla przykładu w celi z jakimś gejem, który by się nimi zajmował dzień po dniu, noc po nocy... Aż by im się seksu odechciało .
    2010-06-08 20:51:39 [213.25.64.*] id:339006  
    kotekv88: Napisała postów [901], status [stały bywalec] Reputacja
    no i to jest wlasnie ta zasrana polska, i zasrane prawo. co to jest 6 lat za morderstwo.szkoda gadac...

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 20:42:19 [83.4.23.*] id:338990  
    freeman: Napisał postów [1032], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    sędzią się chyba w głowach poprzewracało, albo dbają o budżet państwa żeby nie przepełniać więzień. za sam wygląd powinni tyle dostać...

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 20:39:15 [77.223.236.*] id:338988  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 20:25:02 [77.223.236.*] id:338975  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-7]

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 20:21:17 [77.223.236.*] id:338967  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 20:13:06 [77.223.236.*] id:338951  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-06-08 20:20:47 [77.223.236.*] id:338965  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]
    2010-06-08 20:10:28 [178.37.152.*] id:338944  
    [moderacja]: Napisał postów [899], status [pismak] Reputacja
    [moderacja]
    [-7]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-06-08 20:11:50 [77.223.236.*] id:338948  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]
    2010-06-08 20:08:19 [77.223.236.*] id:338943  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 20:05:33 [77.223.236.*] id:338941  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 18:51:42 [77.223.236.*] id:338863  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [26]
    2010-06-08 18:54:57 [87.204.110.*] id:338864  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Zaczynasz pisać do mnie prywatne listy?Wejdż na Pudelka,albo Randki,,tam może ktoś będzie chętny do korespondencji.Ja już jestem zajęty,żona może być zazdrosna!
    2010-06-08 18:56:22 [77.223.236.*] id:338866  
    stary.polska: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    Nie dziwię się !!
    2010-06-08 18:58:11 [83.30.222.*] id:338867  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    uważaj stary bo Hubertus ma drogie wpisowe do fan- clubu...
    2010-06-08 19:00:57 [77.223.236.*] id:338870  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:02:16 [77.223.236.*] id:338871  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:02:19 [87.204.110.*] id:338872  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Dobre nika! Może zrobię na tym trochę kasy i zamówię gadżety(koszulki ,smycze,breloczki itp) i otworzę Fanklub?! ;-)
    2010-06-08 19:03:14 [77.223.236.*] id:338873  
    stary.polska: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    Z tą smyczą to trafiłeś!!
    2010-06-08 19:05:07 [77.223.236.*] id:338876  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:08:33 [77.223.236.*] id:338881  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:10:24 [87.204.110.*] id:338885  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Nie wszyscy mogą być "krzywi/skrzywieni",więc przepraszam za to! :-)))
    2010-06-08 19:12:01 [77.223.236.*] id:338889  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:14:33 [87.204.110.*] id:338892  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Przekaże twoją wiadomość! Coś jeszcze ,bo mam ważniejsze sprawy niż odpisywać na twoje "liściki"?!
    2010-06-08 19:19:04 [77.223.236.*] id:338896  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:19:17 [87.207.236.*] id:338897  
    hugo571: Napisał postów [77], status [rozkręcił się] Reputacja
    "stary.polska" widać że masz zabawę, zastanów się 10 razy co piszesz, bo swoim pisaniem pokazujesz ze jesteś taki sam jak ci na zdjęciach. Czyli bez mózgowcem.
    [2]
    2010-06-08 19:22:41 [77.223.236.*] id:338899  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:23:31 [77.223.236.*] id:338901  
    stary.polska: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    Lub 57.
    2010-06-08 19:26:37 [77.113.160.*] id:338903  
    VIP: Napisał postów [1790], status [Szycha] Reputacja
    stary.polska:Idź sobie chłopie pobiegać,to może ochłoniesz troszku.Wiemy,że dziś było gorącą...Widocznie taka temperatura powietrza szkodzi twojej i tak już niskiej inteligencji...
    [1]
    2010-06-08 19:28:22 [77.223.236.*] id:338906  
    stary.polska: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    VIP, czy ja Cię obrażam ??
    2010-06-08 19:31:23 [77.223.236.*] id:338912  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:32:54 [77.113.160.*] id:338914  
    VIP: Napisał postów [1790], status [Szycha] Reputacja
    stary.polska:Mnie osobiście nie,ale inteligentnych ludzi na tym forum...
    2010-06-08 19:36:56 [77.223.236.*] id:338922  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:41:06 [77.113.160.*] id:338925  
    VIP: Napisał postów [1790], status [Szycha] Reputacja
    stary.polska:Za jakieś 2 godzinki leci towarzyski mecz Polska-Hiszpania,włącz sobie telewizorek program 2,otwórz sobie zimne piwko i wyluzuj...
    2010-06-08 19:45:40 [77.223.236.*] id:338928  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:48:35 [77.113.160.*] id:338929  
    VIP: Napisał postów [1790], status [Szycha] Reputacja
    stary.polska:Albo lepiej nie pij piwa...Mleko będzie lepsze :p
    2010-06-08 19:50:41 [77.223.236.*] id:338931  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 20:03:17 [77.223.236.*] id:338935  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:33:58 [94.254.208.*] id:338915  
    allah: Napisał postów [364], status [maniak] Reputacja
    trzeba było isc do Burdelu

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-06-08 19:45:34 [83.30.222.*] id:338927  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    oni go tworzyli...
    2010-06-08 20:01:42 [83.30.222.*] id:338934  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    za co minusy??
    2010-06-08 20:00:45 [83.30.194.*] id:338933  
    spontaniczna: Napisał postów [78], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    i co tu jest warte życie człowieka. Znęcali się, maltretowali i jakieś marne 6 lat? kpina! Kpina! Kpina Gardzę polskim prawem- guzik warte. Człowiek za to, że gwizdnie przysłowiową bułkę w markecie ma problemu,a takie kanalie za taki czyn dostają wakacje na koszt państwa;/ żałosne i skandal

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 19:57:10 [83.27.69.*] id:338932  
    11-11-11: Napisała postów [54], status [rozkręcił się] Reputacja
    Tylko 6 lat, za życie człowieka? Kpina i skandal. Ciekawe ile by dostały 2 kobiety za śmierć 1 faceta?

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 19:34:13 [79.185.224.*] id:338916  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    Zabili kobiete bo im sie piertolenia sie chciało.Bedzie sie odwoływał tylko dlatego zeby uniknac kary.Robia z siebie kretynów zeby tylko nie isc siedziec.jak im sie dup...chciało to mogli jechac do tych co stoją na drodze zapłacili by i bez kłopotu.upier... im te kut... a reszta posypac sola niech zdychają..skur.....je....wwwwwwrrrrrrrrr

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2010-06-08 19:35:16 [77.223.236.*] id:338919  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:36:22 [77.223.236.*] id:338921  
    stary.polska: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    to nie do miśka
    2010-06-08 19:37:29 [77.223.236.*] id:338923  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:40:12 [77.223.236.*] id:338924  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2010-06-08 19:27:48 [83.10.111.*] id:338905  
    Thug: Napisał postów [124], status [wyjadacz] Reputacja
    ...To Sa Jakies Kpiny...6 LAT!!! Proponuje ich Pociac Zyletka i Posmarowac Sola ale Morska:) Dla wiekszych i ciekawszych doznan skoro panowie byli tacy napaleni i rządni wrazen:/:/:/... N/C Dla Polskiego Sadownictwa....

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 19:23:12 [212.244.74.*] id:338900  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    sex oralny to mu koledzy z pod celi zafunduja.....ale swoja droga 6 lat to kpina.......

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 19:07:50 [87.204.109.*] id:338880  
    Pitaquo: Napisał postów [1267], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ee...jaja sobie robią?? 6 lat to jakaś kpina... za gwałt można dostać do 12 a oni jeszcze ziomkę zabili.. WTF w tym kraju?!

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 19:05:25 [188.33.83.*] id:338877  
    zlo666: Napisała postów [1036], status [stały bywalec] Reputacja
    kastracja !

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 18:19:10 [83.30.138.*] id:338824  
    [moderacja]: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    [moderacja]
    [-5]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2010-06-08 18:20:53 [87.204.110.*] id:338827  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Życzenia się spełniają!
    2010-06-08 18:26:12 [92.226.110.*] id:338835  
    Jerry: Napisał postów [5178], status [VIP] Reputacja
    Juz duzo nie brakuje ;P
    2010-06-08 18:35:40 [79.191.232.*] id:338847  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Hubertus:jakkolwiek głupie są słowa głupca,jednak wystarczają niekiedy,żeby zmieszać człowieka rozumnego.
    2010-06-08 18:07:37 [87.207.62.*] id:338800  
    solid77: Napisał postów [29], status [rozkręca się] Reputacja
    Jeden sprawiedliwy wyrok śmierć za śmierć ludożercom.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-06-08 18:26:12 [178.37.36.*] id:338836  
    hip-hop: Napisał postów [471], status [starszy pismak] Reputacja
    popieram po całości kara śmierci dla obydwu
    2010-06-08 18:24:31 [92.226.110.*] id:338833  
    Jerry: Napisał postów [5178], status [VIP] Reputacja
    Karac takich w identyczny sposob jak oni postapili ze swoja ofiara albo publicznie rozstrzelac. Moze to by bylo przestroga dla innych.

    Nick:
    Treść:
    2010-06-08 18:15:52 [77.223.236.*] id:338820  
    [moderacja]: Napisał postów [1315], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]

    Nick:
    Treść: