• Dodano: 2022-08-21 / 18:35

Odra wygrywa w Gdyni

(Fot. Odra Opole)

Bohaterem Opolan został Michał Klec

Co za mecz! Podopieczni Piotra Plewni po katastrofalnym początku sezonu, wracają do właściwej dyspozycji. Po emocjonującym spotkaniu, pokonali Arkę Gdynia 2:1.

Zdecydowanym faworytem byli gospodarze, prowadzeni przez Ryszarda Tarasiewicza, którzy są kandydatami do awansu do ekstraklasy. I to oni początkowo lepiej wyglądali na boisku - dwa groźne, lecz niecelne strzały. Odrą odpowiedziała raz, strzałem Konrada Nowaka, ale piłka po interwencji bramkarza wylądowała na słupku. Do przerwy jednak, skończyło się bez bramek.

Druga połowa zaczęła się lepiej w wykonaniu Opolan i efekt tego mieliśmy już w 55 minucie, lecz niestety, jak się okazało połowiczny. Został wtedy podyktowany rzut karny, którego jednak nie wykorzystał Maciej Urbańczyk. Na szczęście, już 10 minut później świetne dośrodkowanie Macieja Makuszewskiego na bramkę zamienił Mateusz Kamiński. Niestety, bardzo szybko odpowiedzieli gospodarze - aktywny tego dnia Adamczyk przeprowadził świetną akcje indywidualną i wyrównał stan meczu. I zanosiło się na remis, lecz decydujący głos mieli przyjezdni, gdy Michał Klec uderzył z powietrza nim umieścił piłkę w siatce, zapewniając 3 punkty Odrze.

2022-08-22 13:54:44 [31.0.47.*] id:1646116
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Brawo. W końcu zwycięstwo w końcówce a nie strata punktów.