• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1660
  • Dodano: 2022-08-08 / 14:12
  • Komentarzy: 0

  KPP Strzelce Opole: Poszukujemy zaginionego Reinholda Gerlicha

  (KPP Strzelce Opolskie)

  Policjanci poszukują zaginionego 80-letniego mieszkańca Strzelec Opolskich. Mężczyzna wyszedł 29 lipca bieżącego roku ze swojego miejsca zamieszkania, do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich pod nr tel. 47 86 32 203 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

  Reinhold Gerlich, l. 80
  zam. Strzelce Opolskie

  Rysopis: ok.170 cm wzrostu, szczupłej budowa ciała, ubrany najprawdopodobniej w spodnie garniturowe oraz materiałową koszulę, może się poruszać na rowerze typu "damka" koloru brązowego

  Zaginiony po raz ostatni widziany był 29 lipca 2022 r. w Strzelcach Opolskich. Mężczyzna do tej pory nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu w/w mężczyzny proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich pod nr tel. 47 86 32 203 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.
  Szymon Godyla Szymon Godyla Szymon Godyla
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".