• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 895
  • Dodano: 2022-07-14 / 16:45
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Opole HipHop Festiwal: kusząca propozycja dla każdego fana hip-hopu

  Opole HipHop Festiwal to kusząca propozycja dla każdego miłośnika dobrej muzyki z kategorii rap/hip-hop. Artyści zaprezentują się na terenie opolskiego Amfiteatru już 5 sierpnia 2022 roku. To wydarzenie, którego po prostu nie można przegapić. Publiczność może liczyć na kilka godzin doskonałej imprezy przy swoich ulubionych bitach. Na jednej scenie zaprezentują się gwiazdy młodego, jak i nieco bardziej doświadczonego pokolenia. W związku z tym każdy zdoła znaleźć coś dla siebie. Wydarzenie wystartuje już o godzinie 17:00.

  Gdzie odbędzie się Opole HipHop Festiwal?


  Jak już zostało wspomniane Opole HipHop Festiwal odbędzie się w Amfiteatrze, a konkretniej w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. To miejsce jest znane każdemu sympatykowi polskiej muzyki. Od kilkudziesięciu lat odbywa się tam Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, na którym występują największe polskie gwiazdy. Na terenie Amfiteatru znajdują się m.in. Muzeum Polskiej Piosenki oraz sala kameralna. Amfiteatr jest zlokalizowany w bardzo przystępnym miejscu, m.in. w pobliżu Dworca PKP, więc nie powinno być żadnych trudności z tym, aby swobodnie do niego dotrzeć.


  Kto pojawi się 5 sierpnia w Opolu?


  5 sierpnia w Opolu pojawi się wielu znanych raperów (oraz grup), którzy cieszą się bardzo dużą popularnością wśród młodszej, jak i dużo starszej widowni. W tym gronie znajdują się:  • Kizo - ma na swoim koncie takie single, jak: "Disney", "Lot" czy też "Jetlag",

  • Malik Montana - wśród jego singli są np.: "Jagodzianki", "Chodź" oraz "Wuwua", dodatkowo jest twarzą federacji freak-fight o nazwie "High League",

  • White 2115 - współpracował m.in. z Białasem, Żabsonem i Bedoesem,

  • Borixon - urodzony w Kielcach, na scenie od wielu dobrych lat, ale nadal nie wychodzi z formy. Jest też producentem muzycznym. W trakcie swojej bogatej kariery muzycznej współpracował z Donatanem, Kizo, Żabsonem, Onarem, Popkiem, Rozbójnikiem Alibaba czy też grupą Molesta Ewenement,

  • Słoń - jeden z najbardziej charakterystycznych raperów na polskiej rap scenie, swego czasu specjalizował się w gatunku horrorcore. W jego dorobku są takie single, jak: "Dzieci ognia" i "Martwy",

  • Wac Toja - jego single to m.in.: "Scooby Doo", "Kapitan" i "Niu niu",

  • Diho,

  • Avi & Louis Villain,

  • Baba Hassan.


  Emocji z pewnością nie zabraknie, więc jeśli ktoś ma możliwość, aby pojawić się na początku sierpnia w Opolu, powinien skorzystać z nadarzającej się okazji. To niepowtarzalna szansa na zobaczenie czołówki polskiego rapu z bliskiej odległości. Wydarzenie zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony publiczności, więc śmiało można liczyć na to, że zdobytych doświadczeń nie zapomni się przez następnych kilka lat swojego życia.


  Opole HipHop Festiwal - jak to wyglądało w poprzednich latach?


  Opole HipHop Festiwal jest ceniony nie tylko przez szeroko rozumianą publikę, ale też przez samych raperów, którzy tym samym mogą się zaprezentować przed swoimi odbiorcami/słuchaczami w jednym z najważniejszych rap miejsc na mapie Polski. W Opolu jest to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w ciągu roku, a przygotowania do niego trwają wiele miesięcy, tak aby wszystko było dopracowane do perfekcji. Bilety za każdym razem rozchodzą się jak "świeże bułeczki", w ekspresowym tempie.


  W poprzednich latach na opolskim HipHop Festiwalu (Hip-Hop Opole) gościli m.in.: Quebonafide, Białas, Lanek, Solar, Sitek, Dwa Sławy, Otsochodzi, Włodi, Zipera, Sarius, Paluch, Kali, Małpa, KęKę, Ten Typ Mes czy też Taco Hemingway.


  Jeśli ktoś do tej pory słuchał swojego ulubionego rapera jedynie na płycie lub też platformach internetowych/społecznościowych, ma teraz szansę, aby to zmienić. Wystarczy zakupić bilet na zbliżający się wielkimi krokami Opole HipHop Festiwal 2022 i udać się wraz ze znajomymi pod scenę w opolskim Amfiteatrze. Jest to również doskonała okazja na to, aby odwiedzić jedno z najbardziej legendarnych miejsc w Polsce (pod kątem muzycznym).


  Opole HipHop Festiwal - czemu warto się zdecydować i czego można się spodziewać?


  Każdy miłośnik muzyki rap, który uda się 5 sierpnia do opolskiego Amfiteatru nie będzie tego żałował. To muzyczne emocje na zdecydowanie najwyższym poziomie, których nie da się porównać z żadnym innym wydarzeniem. Zebranym słuchaczom zaprezentuje się polska czołówka muzyki hip-hop, wśród której można znaleźć wschodzące gwiazdy, jak i prawdziwych weteranów. Rapowe festiwale (https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/) są organizowane w wielu różnych miejscach, lecz ten w Opolu za każdym razem jest spektakularny i w pełni satysfakcjonujący. Nie zapomni się go przez wiele lat.


  Każdy artysta, który wystąpi na opolskiej scenie będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Wielu z nich niedawno wypuściło swoje nowe numery, chociaż nie zabraknie również największych hitów. Najwyższy czas przenieść się w zupełnie nowy wymiar kultury hip-hop i stanąć "oko w oko" ze swoimi ulubionymi artystami/zespołami. Lepszej okazji w 2022 roku może już nie być, dlatego nie warto się zbyt długo zastanawiać i czym prędzej rezerwować miejsce na to nietuzinkowe wydarzenie muzyczne.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".