• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 7274
  • Dodano: 2022-07-04 / 09:49
  • Komentarzy: 0

  Duży pożar poddasza w Tułowicach. Rodzina straciła dach nad głową...

  Spore szkody wyrządził ogień, który pojawił się na poddaszu domu jednorodzinnego w Tułowicach. Rodzina zamieszkująca budynek zdążyła się bezpiecznie ewakuować. Niestety, mieszkańcy stracili dach nad głową. Na miejscu pożar gasiło 6 zastępów straży pożarnej.


  W niedzielę 3 lipca, chwilę po godzinie 18.00 do Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu wpłynęło zgłoszenie o pożarze poddasza przy ul. Opolskiej w Tułowicach. Z budynku przed przybyciem straży pożarnej ewakuowało się 8 osób oraz z sąsiedniego budynku zagrożonego pożarem również 8 osób.

  - Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy dach objęty pożarem, przystąpiliśmy więc natychmiast do działań gaśniczych wspólnie z JRG 3 Niemodlin. Po chwili na miejscu zjawili się druhowie z OSP Goszczowice i OSP Grodziec. Działania trwały do godzin wieczornych - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP w Tułowicach.

  Na miejscu zdarzenia działało 6 zastępów straży pożarnej, w tym trzy zastępy z KRG 3 w Niemodlinie, OSP Tułowice, OSP Goszczowice oraz OSP Grodziec.

  Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. Dla mieszkańców uszkodzonego pożarem budynku konieczne było zapewnienie lokali zastępczych.

  Zdjęcie (1/7)

  (Fot. OSP Tułowice)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".