• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 13415
  • Dodano: 2022-07-02 / 17:08
  • Komentarzy: 0

  Trwa największy zlot samochodów strażackich w regionie Fire Truck Show

  W piątek 1 lipca rozpoczęła się 12. już edycja Fire Truck Show w Główczycach. Największy w regionie zlot pojazdów pożarniczych potrwa do niedzieli.


  Samochody strażackie z całej Polski oraz z zagranicy zjechały do Główczyc koło Dobrodzienia. Na tegoroczny zlot zgłosiło się ponad 160 załóg OSP. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

  - Pomysł organizacji Fire Truck Show, czyli Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych narodził się, podczas udziału w imprezie Master Truck w Opolu. Organizatorzy postanowili zorganizować cykl imprez o tematyce pożarniczej. Miejscowi strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Główczycach zrealizowali swój pomysł na imprezę plenerową dla strażaków, rodzin, przyjaciół, znajomych i wszystkich przybyłych gości - mówią organizatorzy.

  Gwoździem programu są najróżnorodniejsze wozy strażackie służące ratowaniu życia i mienia ludzkiego, które startują w konkursie na Najpiękniejszy Pojazd Zlotu, ale w bogatym programie znajdziemy również:

  - uroczysta msza św. polowa z poświęceniem samochodów
  - korowód pojazdów pożarniczych
  - konkurs na Miss i Mistera Zlotu
  - słynny FIRE TRUCK SHOW'er czyli Wielki Prysznic
  - inne atrakcje tematyczne
  - koncerty
  - disco-zabawy przy DJach Radia Park FM, i zaproszonych zespołach
  - konkursy, licytacje, loterie, w których każdy los wygrywa
  - atrakcje dla małych i dużych.

  Zdjęcie (1/47)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".