• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4762
  • Dodano: 2022-07-01 / 18:35
  • Komentarzy: 0

  Samochód ciężarowy wypadł z drogi na odcinku Wrzoski - Dąbrowa

  Spore utrudnienia mieli zmotoryzowani kierujący się w stronę Nysy. Kierowca samochodu ciężarowego z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi do rowu i częściowo zablokował jeden pas ruchu.


  W piątek 1 lipca około godziny 15.00 doszło do niebezpiecznego zdarzenia na odcinku Wrzoski - Dąbrowa. To Droga Krajowa nr 46 w stronę Nysy. Kierujący samochodem ciężarowym, który jechał w stronę Nysy stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i częściowo wpadł do przydrożnego rowu. Część naczepy blokowała pas ruchu. Na szczęście kierowca nie odniósł poważnych obrażeń. Przyczyny tego zdarzenia wyjaśnia policja.

  Utrudnienia w tym czasie mieli również kierowcy podróżujący brzeskim odcinkiem autostrady A4. Pomiędzy węzłami Opole Zachód i Brzeg na nitce w kierunku Wrocławia kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery energochłonne i przewrócił się na bok. Na czas działań służb ruch w kierunku Wrocławia był zablokowany.

  Zdjęcie (1/7)

  (Fot. Zbyszek)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".