• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 8236
  • Dodano: 2022-06-28 / 16:22
  • Komentarzy: 0

  Tragiczny wypadek na trasie Większyce - Kędzierzyn-Koźle

  Na drodze łączącej Kędzierzyn-Koźle z Większycami zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka. Wypadek zakończył się dla jednego z kierowców tragicznie.


  We wtorek 28 czerwca około godziny 13.00 do kędzierzyńsko-kozielskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch pojazdów na drodze w pobliżu miejscowości Większyce. Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

  Po dojeździe na miejsce pierwszych służb ustalono, że doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym Volkswagenem. Kierowca samochodu osobowego najprawdopodobniej zasłabł w czasie jazdy, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarówką. Siła uderzenia była tak duża, że osobówka znalazła się poza drogą. Jej kierowca zginął na miejscu.

  Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Przyczyny wypadku nie są na tę chwilę znane. Będzie je ustalać policja pod nadzorem prokuratora.

  Zdjęcie (1/13)

  (Fot. Lokalna24 )

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".