• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1089
  • Dodano: 2022-08-05 / 09:45
  • Komentarzy: 0

  Podejrzany o kradzież elektronarzędzi ustalony jeszcze tego samego dnia

  (Fot. KMP Opole)

  Kryminalni z Komisariatu II Policji w Opolu dzięki skutecznej pracy operacyjnej oraz szybkiemu działaniu, jeszcze tego samego dnia ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzież elektronarzędzi ze sklepu budowlanego. 30-latek usłyszał zarzuty, a utracone mienie warte ponad 6 000 złotych wróciło do właściciela.

  26 lipca br. policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu przyjęli zawiadomienie o kradzieży elektronarzędzi z jednego ze sklepów budowlanych w mieście. Jeszcze tego samego dnia, operacyjni ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzież sprzętu wartego ponad 6 000 złotych. Kiedy zapukali do drzwi mieszkańca powiatu namysłowskiego, ten przyznał się do kradzieży, ale elektronarzędzi nie miał. Tłumaczył, że sprzedał je innej osobie. Kryminalni trafili do ich posiadacza i odzyskali mienie pochodzące z kradzieży.

  30-latek usłyszał już zarzuty. Stając przed wymiarem sprawiedliwości musi liczyć się z karą do 5 lat pozbawienia wolności. Utracone mienie trafiło już do właściciela.

  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".