• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3902
  • Dodano: 2022-06-20 / 09:52
  • Komentarzy: 0

  Czołowe zderzenie ciężarówki i osobówki pod Kluczborkiem. Nie żyje 59-letni kierowca

  (Fot. Archiwum)

  Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano w Czaplach Starych na Drodze Krajowej nr 42 między Wołczynem a Kluczborkiem. W wyniku czołowego zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu osobowego.


  Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 20 czerwca około godziny 6.00 na odcinku Drogi Krajowej nr 42 w Czaplach Starych. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Kluczbork, jeden zastęp druhów z OSP Bogacica, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

  - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, w miejscowości Czaple Stare na prostym odcinku drogi, 59-letni kierujący Volkswagenem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym marki Mercedes. 59-latek w wyniku poniesionych obrażeń zmarł - przekazał nam asp. sztab. Dawid Gierczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

  Dokładne przyczyny wypadku ustala kluczborska policja pod nadzorem prokuratora.

  Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać do południa. Policja wyznaczyła objazdy przez miejscowość Czaple Stare.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".